Akbank Altın Daveti

Paylaş Altın yatırımı, her dönemde olduğu gibi altın fiyatları açısından zirvede geçen 2012 yılı içerisinde çok daha göz doldurur hale...

Altın yatırımı, her dönemde olduğu gibi altın fiyatları açısından zirvede geçen 2012 yılı içerisinde çok daha göz doldurur hale geldi. Altın birikimi yapmak isteyen yatırımcılar, hala akın akın bankalara koşarak altın mevduat hesabı açmak istiyorlar.

Bankaların altın hesapları için müşterilerine sundukları altın günleri de hız kesmeden devam ediyor. Akbank, altın birikimine önem veren en önemli bankalardan birisi… Daha önce yazdığımız makalelerde, sevdikleriniz için hem hediye amaçlı hem de karlı bir yatırım şekli olarak “Akbank’tan Altın Hediye Çeki ve TL Hediye Çeki” kampanyası ile birlikte altın faiz oranları ve Akbank altın kuru bilgilerini içeren “Akbank Altın Mevduat Hesabı” ayrıntılarını sizlerle paylaşmıştık.

 

 Şimdi de altın daveti ile yatırımcıya gelen Akbank, Kasım ayı boyunca İstanbul başta olmak üzere şu illerin çeşitli şubelerinde Altın Daveti etkinliği ile altın günü yapmayı sürdürecek:

İstanbul, Ankara, Aydın, Elazığ, Konya, Antalya, Sivas, Zonguldak, Bursa, Adana, Samsun, Giresun, Uşak, Balıkesir, İzmir, Gaziantep, Batman, Isparta, Kırşehir, Düzce, Çorum, Muğla, Mardin, Afyonkarahisar, Hatay, Nevşehir, Kırıkkale, Tekirdağ, Şanlıurfa, Diyarbakır, Yozgat, Kars, Bartın, Tokat, Samsun, Edirne, Siirt, Karabük, Yalova, Artvin, Kütahya, Manisa, Antakya, Kastamonu, İskenderun, Kocaeli, Kayseri, Eskişehir, Kahramanmaraş, Bilecik, Niğde, Iğdır, Kırklareli, Trabzon…

Altın fiyatları, altın hesapları, altın birikimi ve gündemi ile ilgili her şey Hangimevduat.com altın sayfalarında.

 

İlgili Yazılar :