Akbank Esnek Birikim Hesabı

Paylaş Akbank mevduat hesabı seçeneklerine bir yenisini daha ekliyor. Mevduat hesabı açtırmak isteyenler için her zaman bir kafa karışıklığı sebebi ...

Akbank mevduat hesabı seçeneklerine bir yenisini daha ekliyor. Mevduat hesabı açtırmak isteyenler için her zaman bir kafa karışıklığı sebebi  olan “En iyi mevduat faiz oranı hangisi?” sorusunun cevabı olarak ister Akbank mevduat tarafından sunulan Esnek Birikim Hesabı’nı kabul edin, isterseniz Hangimevduat.com mevduat hesaplama sistemi ile size en uygun seçeneğe kolayca ulaşın.

ING Turuncu Hesap

Akbank hesaplarından Esnek Birikim Hesabı, ister kredi kartınız ister hesabınız üzerinden vereceğiniz talimat ile düzenli birikim yapmanızın yolunu açıyor. Döviz mevduat veya çeyrek altın olarak mevduat seçenekleri de cebinizde. Peki esneklik nerede? Ödeme ve talimat verme aşamaları tamamen sizin elinizdedir. Avantajlara gelince…

Altın Fiyatları – 2013

  • Kredi kartından mevduat talimatı verdiğinizde hiçbir ücret veya faiz takep edilmez ve son ödeme tarihi ile birlikte paranız değerlenmeye başlar.
  • Vadesiz hesap üzerinden vereceğiniz talimatlarda ise ödeme tarihinizi talimatı belirleme sürecinde seçersiniz.
  • Dilerseniz ödemelerinizi kredi kartıyla yaparak her ay Altın Mevduatı biriktirebilirsiniz. Ödemelerinizi hesaptan yaptıktan sonra çeyrek altın, yarım altın, tam altın birikimi yapma şansınız da vardır.
  • TL hesabı üzerinden ödeme yaparken yine sizin belirleyeceğiniz USD tutarı karşılığında EURO birikimi ile döviz mevduat şanınızı kullanabilirsiniz.
  • Hesap açılış sırasında elinizde yer alan toplu parayı, limite bağlı kalmadan, açılış tutarı yerine sayarak hesaba yatırabilirsiniz.

Tüm bunlardan sonra daha çok seçenek arasından daha sağlıklı karar vermek için Hangimevduat.com mevduat karşılaştırma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

İlgili Yazılar :