Akbank Nar Hesabı

Paylaş Klasik bankacılık işlemleri devri geride kaldı. Vadeli hesap açtırmak ya da vadesiz hesap açtırmak için ayrı işlemlere, ayrı uygulamalara...

Klasik bankacılık işlemleri devri geride kaldı. Vadeli hesap açtırmak ya da vadesiz hesap açtırmak için ayrı işlemlere, ayrı uygulamalara gerek yok. Günümüz bankacılık teknolojisini yakalayan bankalardan Akbank, hazırladığı Akbank Nar Hesabı ile hem yatırım hem bankacılık işlemlerini bir araya getiriyor.

Akbank Mevduat Faiz Oranı

Akbank Nar Hesabı Nedir?

Akbank Nar Hesabı, Akbank vadesiz hesap ile gerçekleştirdiğiniz bankacılık işlemlerine engel olmadan, dilerseniz sevdiklerinize ek hesap açma şansını sunarak ve vade derdi olmadan ufak tutarlar ile vadeli mevduat faizi kazanmanızı sağlayan bir hesaptır.

2013 Birikim Yılı Olacak

Akbank Nar Hesabı Avantajları

Klasik vadesiz mevduat hesabı, yani Akbank banka hesabı ile gerçekleştirdiğiniz otomatik fatura ödemeleri, kira ödemesi, aidat ödemesi, kredi ödemesi gibi bütün işlemleri gerçekleştirirken bakiyenizdeki para üzerinden sürekli faiz kazanırsınız. Bu işlemler için de vade bozmamak gibi bir derdiniz olmaz.

Özellikle Akbank online işlemler sayesinde internet üzerinden de paranızı yönetebilir, ufak tutarlar için günlük faiz üzerinden vadeli mevduat faizi kazanabilirsiniz.

Akbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları

Akbank Nar Hesabı faizleri için aşağıdaki tabloyu referans alabilirsiniz:

Nar Hesabı Faizleri %

 Faiz Oranı

1.000′e kadar

1 – 20 bin

20 – 50 bin

50 – 100 bin

100 bin ve üzeri

 

6,50

6,50

6,50

6,50

6,50

 

En yüksek mevduat faizi hangisi? Cevabı Hangimevduat.com mevduat hesaplama sisteminde.

 

 

 

 

İlgili Yazılar :