Akbank’tan Altın Hediye Çeki ve TL Hediye Çeki

Paylaş Akbank hediye çekleri, özel günlerde, sevdiklerinizin düğünlerinde, doğumlarında yardımınıza yetişiyor. Hem daha kolay, hem daha sade bir hediye alternatifi...

Akbank hediye çekleri, özel günlerde, sevdiklerinizin düğünlerinde, doğumlarında yardımınıza yetişiyor. Hem daha kolay, hem daha sade bir hediye alternatifi yaratan Akbank hediye çekleri, Altın Hediye Çeki ve TL Hediye Çeki olarak iki formatta karşımıza çıkıyor.

Akbank Altın Hediye Çeki

Düğünlerin, doğumların, özel günlerin geleneksel ve olmazsa olmaz hediyesi olan altın, Akbank ile daha sade ve avantajlı hale geliyor. İşte Akbank Altın Hediye Çeki avantajları:

  • Altın Hediye Çeki, gram altın, çeyrek altın, tam altın ya da yarım altın cinsinden düzenlenebilir.
  • Altın Hediye Çeki satın almak için Akbank müşterisi olmanız gerekmez.
  • Altın Hediye Çeki için altın fiyatı dışında ekstra bir ücret ya da masraf talep edilmez.
  • Altın Hediye Çeki, altın almak istediğinizde kuyumcu aramak çilesindense Akbank şubesi bulmak açısından daha kolaydır.
  • Altın Hediye Çeki, tüm Akbank şubeleri aracılığı ile bozdurabilir. Bu sayede altının çalınması, saklama riski ya da eski tarih gibi tehlikelerden de korunmuş olursunuz.

Altın İçin Kiralık Kasa Fiyatları ve Önemli Noktalar 

Akbank TL Hediye Çeki

Hediye almak için kararsız kalıyorsanız ve ince bir davranışla kararını sevdiğinize bırakacağınız bir hediye almak istiyorsanız Akbank TL Hediye Çeki size göre. İşte Akbank TL Hediye Çeki avantajları:

  • Akbank TL Hediye Çeki sizin istediğiniz tutarda belirlenir ve özel günlerde, harcama yapma özgürlüğünü sevdiklerinize bırakan ince bir hediye niteliği taşır.
  • Akbank TL Hediye Çeki için hiçbir ekstra ücret talep edilmez ve tüm Akbank şubelerinde bozdurulabilir.
  • Akbank TL Hediye Çeki tutarını isterseniz vadesiz hesaba aktararak istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Hangikredi .com, altın fiyatları ve altın gündemini takip etmek için altın sayfaları ya da vadeli – vadesiz mevduat gündemi için mevduat sayfaları ile hizmetinizde.

İlgili Yazılar :