Altın Fiyatları Düştü, Altın Satışı Hızlandı

Paylaş Altın fiyatları, son 30 yılın en sert düşüşünü yaşadı. Altın yatırımı yapmış olan vatandaşları tedirgin eden bu düşüşe karşılık...

Altın fiyatları, son 30 yılın en sert düşüşünü yaşadı. Altın yatırımı yapmış olan vatandaşları tedirgin eden bu düşüşe karşılık yeni yatırım yapacak olan vatandaşlar için son derece heyecan verici bir durum ortaya çıktı.

Altın piyasası uzmanlarının, Amerikan Merkez Bankası (Fed) tarafından teşvikin azalacağı yönündeki işaretlerin yanı sıra Güney Kıbrıs’ın altın satacağı yönündeki haberlere bağladığı bu sert düşüş karşılığında vatandaşlar düşük altın fiyatları ile altın alımı yapmaya başladı. 

Vakıfbank Altın Çağı Hesabı 

Altın Hesabı Seçeneği Popülerleşiyor

Bankalar tarafından hazırlanan altın hesabı ya da altın mevduatı gibi seçenekler de altın yatırımı için son derece önemli birer seçenek haline geldiler. Yastık altı altın yerine hem güvenli bir yerde saklamak hem de değerlenen altın mevduatı ile kazanmak isteyenlere hazırlanan altın kampanyaları için Hangimevduat.com altın sayfasını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Şekerbank Altın Günü 

Kapalıçarşı Altın Fiyatları

Şu an itibariyle İstanbul Kapalıçarşı Altın Fiyatları şöyle:

  • 24 külçe gram altın fiyatı 81.50
  • Çeyrek altın fiyatı 138 TL
  • Cumhuriyet altını 555 TL’den satılıyor.

Altın sayfası ve anlık altın fiyatları Hangimevduat.com ‘da.

 

İlgili Yazılar :