Altın Fiyatları Uzun Vadede Artacak

Paylaş Altın fiyatları uzun zaman sonra girdiği yükseliş eğilimi ile küresel ve ulusal anlamda piyasaları etkilemeye devam ederken, farklı uzmanlardan...

Altın fiyatları uzun zaman sonra girdiği yükseliş eğilimi ile küresel ve ulusal anlamda piyasaları etkilemeye devam ederken, farklı uzmanlardan gelen çok önemli altın  tahminleri de ardı arkası kesilmeden gelmeye devam ediyor. Hangimevduat.com olarak bu anlık altın fiyatları, altın kampanyaları gibi haberleri sizlerle paylaşırken bu önemli altın tahminleri için de anlık paylaşım yapmaya devam ediyoruz.

Altın İçin Kritik Tahmin 

Altın tahminleri alanında en son yapılan ve oldukça çarpıcı ifadeler içeren tahminler, Dünya Elmas Borsaları Federasyonu Başkanı Ernest Blom tarafından yapıldı ve altın fiyatları için uzun vadede yükselme beklentisi içerisinde olduğunu ifade etti.

Önemli Altın Tahminleri

Ernest Blom tarafından yapılan tahminleri şöyle özetleyip maddeleyebiliriz:

  • Blom, “Kısa ve uzun vadede altın fiyatlarında artış devam edecek. Ancak bu dönemde zaman zaman düzeltmeler olacaktır” ifadelerini kullandı.
  • Altın fiyatlarının artmasında etkili olanlardan biri olarak tüketici talebine işaret eden Blom, özellikle Hindistan, Çin ve Brezilya gibi ülkelerden gelen talebin, metal fiyatlarının artmasını tetikleyen ana etken olacağını söyledi.
  • Türkiye’nin altın alıcısı ülkeler arasına önemli bir yerde olduğunu dile getiren Blom, “Kısa vadede fiyatlarda bir zayıflama görebiliriz fakat uzun dönemde artış olacağına eminim” dedi.

Altın Yeniden Kazandırıyor 

Altın kampanyaları, altın hesabı seçenekleri ve anlık altın fiyatları Hangimevduat.com ‘da.

İlgili Yazılar :