Altın Tahminleriyle İlgili Merak Edilenler

Paylaş Altın fiyatları uzun süreli dalgalanma eğilimi devam ederken altın yatırımı yapmak veya altın hesabı açmak isteyenlerin en çok merak...

Altın fiyatları uzun süreli dalgalanma eğilimi devam ederken altın yatırımı yapmak veya altın hesabı açmak isteyenlerin en çok merak ettiği soruları bir araya getirdik. İşte kısa ve net olarak altın piyasası ve altın yatırımı ile ilgili merak edilenler.

Altın 500 Dolar Kaybedecek

Altın yatırımı için uygun zaman mı?

Altın yatırımı için baktığımızda, kesintisiz düşüşü sürdüren altın fiyatları için 1.230 dolar seviyelerine düştüğünü görüyoruz. Hakim görüşe göre yakın zamanda altının hızı kesilse de düşüşü sürecek.

Altının onsu tarihi zirvesini en son ne zaman gördü?

Altının onsu en son 6 Eylül 2011 günü 1921 dolara kadar yükseldi.

Altın ne zaman yükselecek?

Altın fiyatları için en erken yükseliş tarihi için sunulan öngörüler farklı olsa da ortak olan tek nokta bu yıl içinde ele gelir bir yükseliş olmayacağı yönünde.

Altın düşüşü devam eder mi?

Altın düşüşü ile ilgili olarak yaygın kanı süreceği ve ortalama 1100 dolara kadar çekileceği yönünde.

Altın satışı ve altın alımı ne zaman yapılabilir?

Altın alımı ve altın satışı için uygun seviyeler, bu yıl için alımda 75 TL altı olmakla birlikte altın satışı için ise 1.340 dolar seviyeleri öngörülüyor.

En uygun altın hangisi?

En uygun altın tipi hangisi olmalı? Bunun için en az zarar edilene baktığımızda Cumhuriyet altınını görüyoruz. Çeyrek altın ve yarım altın için daha yüksek kayıplar söz konusu.

Altın fiyatları, altın yatırımı ve altın hesabı ile ilgili her şey 7/24 Hangimevduat.com ‘da.

 

 

İlgili Yazılar :