Altın Yatırımı Yapan Kazandı

Paylaş Altın yatırımı yapan herkes bu yıl kazandı. 2012 yılının ilk aylarında dalgalanmalar yaşayarak dikkat çeken altın fiyatları, uluslar arası...

Altın yatırımı yapan herkes bu yıl kazandı. 2012 yılının ilk aylarında dalgalanmalar yaşayarak dikkat çeken altın fiyatları, uluslar arası piyasalar ile birlikte Türkiye’de de son 6 ayın en zirve günlerini yaşayarak hem kazandı, hem kazandırdı.

Uluslararası piyasalarda görülen altının ons değeri bu yıl içerisinde en düşük 1527,22 doları görmüştü. 13 Mart tarihinde 1.700 dolar civarında görülen altın, en yüksek fiyat olarak 1790,79 TL’yi gördü bile.

Altın Yükselişi Devam Edecek

Altın uzmanları, “Altın fiyatları yükselecek mi?” merakı içerisinde olan ve altın birikimi yapan ya da yapmayı düşünen tüketicileri rahatlattı. Uzmanlar, altın fiyatlarındaki yükselişin devam edeceği yönünde hemfikir.

İstanbul Kapalıçarşı altın fiyatları için de durum farklı değil. Kapalıçarşı’da 24 ayar külçe altın gram satış fiyatı 98,80 TL iken Cumhuriyet Altın satış fiyatı da 662 TL’ye ulaştı.

Altın fiyatları, altın gündemi ve uzman yorumları ile altın hakkında bilmek istediğiniz her şey Hangimevduat.com altın sayfalarında.

İlgili Yazılar :