Altının Kilosu 87 TL Oldu

Paylaş Altın yatırımı, bütün dalgalanmalara ve fiyat düşüşlerine rağmen güvenilir yatırım aracı olmaya devam ediyor. Altın piyasası için birbiri ardına...

Altın yatırımı, bütün dalgalanmalara ve fiyat düşüşlerine rağmen güvenilir yatırım aracı olmaya devam ediyor. Altın piyasası için birbiri ardına gelen haberler, fiyatların düşmesi ya da çıkmasından etkilenmeksizin bankaların altın hesabı avantajları ve kampanyaları sürüyor.

Altın Fiyatları Artıyor 

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası ‘nda (KMTP) BIST Altın Piyasası Endeksi önceki kapanışa göre % 0,94 oranında değer kazandı.

Altın fiyatı için söz konusu oranın fiyat olarak karşılığı, altının kilogram fiyatı 86 bin 700 TL oldu.

Altın piyasasında 8 işlemde 3 milyon 971 bin 150 TL, 46 işlemde 50 milyon 472 bin 251 dolar ve 1 işlemde ise 815 bin 464 euro işlem hacmi gördü.

Gümüş piyasası için 6 işlemde 2 milyon 994 bin 250 TL ve 2 işlemde 1 milyon 944 bin 953,50 dolarlık işlem hacmi ortaya çıktı.

Finansbank Ticari Krediler Altın Teminatlı 

Altın hesabı açmak ve altın yatırımı yapmak isteyenler için bankalar, bu dönemde altın kampanyaları hazırlamaya ve altın hesabı üzerinden yatırıma teşvik etmeye devam ediyor.

Hangimevduat.com olarak bankaların altın hesabı seçeneklerini ve altın kampanyalarını anlık olarak paylaşmaya devam ederken aynı zamanda anlık altın fiyatlarını da ekranınıza getiriyoruz.

İlgili Yazılar :