Anadolubank Altın Yumurtlayan Kredi

Paylaş Anadolubank kredi seçenekleri arasına eklediği çok özel bir seçenek ile birlikte altın yatırımı yapmak isteyenler hazırda biriktirilmiş bir paraya...

Anadolubank kredi seçenekleri arasına eklediği çok özel bir seçenek ile birlikte altın yatırımı yapmak isteyenler hazırda biriktirilmiş bir paraya ihtiyaç duymadan önce düşük faizli ihtiyaç kredisi şansı ile kredi çekiyor, sonra da uygun kredi ödeme koşulları ile hazırlanan vade ve faizler eşliğinde altın yatırımı yapıyorsunuz.

Bank Asya Altın Hesabı 

Anadolubank Altın Yumurtlayan Kredi adı verilen bu kredi seçeneği ile altın fiyatları alanındaki gelişmelerden yararlanarak altın yatırımı yapmak için hazırda bir paraya gerek kalmadan düşük faizli ihtiyaç kredisi çekiyor ve sonra da çok uygun koşullarda altın yatırımı yapıyorsunuz. Bu koşullar neler mi?

  • 1.44% faiz oranı 36 aya varan kredi taksit imkanı
  • Altın Mevduat Hesabı bünyesine yatırdığınız, altın değerinde değerlenen paranızı krediyi kullandığınız tarihten bir ay sonra istediğiniz zaman çekebiliyorsunuz.
  • Uygun faiz oranı ve düşük komisyon ile ihtiyaçlarınızı karşılayarak Altın TL Mevduat hesabında paranızı altın değerinde değerlendirme imkanına sahip oluyorsunuz.

Altın Fiyatları Belirsiz 

Altın yatırımı için kaynak sağlayan Anadolubank kredi seçeneğinin koşulları ise şöyle:

ALTIN YUMURTLAYAN KREDİ

Kredi Tutarı

Kredi Tutarı

Kredi Tutarı

Kredi Tutarı

Kredi Tutarı

Kredi Tutarı

Kredi Tutarı

Kredi Tutarı

10.000 TL

10.000 TL

10.000 TL

10.000 TL

10.000 TL

10.000 TL

10.000 TL

10.000 TL

 Altın fiyatları ve anlık altın hesabı kampanyaları Hangimevduat.com ‘da. 

İlgili Yazılar :