Burgan Bank Kredili Mevduat Hesabı

Paylaş Bankacılık işlemleri alanında gelen yenileşmeyle beraber hayatımıza giren kredili mevduat hesabı seçenekleri, her geçen gün kullanımını artırmaya devam ediyor....

Bankacılık işlemleri alanında gelen yenileşmeyle beraber hayatımıza giren kredili mevduat hesabı seçenekleri, her geçen gün kullanımını artırmaya devam ediyor.

Kredili mevduat hesabı seçenekleri arasına özel ürünlerle katılan bankalar, kredili mevduat hesabı faiz oranları ve avantajları alanında özel seçenekler üretiyorlar.

Mevduat Faiz Oranları Aralık 2013 

Kredili Mevduat Hesabı Nedir?

Kredili Mevduat Hesabı nedir, sorusunun en özet cevabını şöyle verebiliriz: Vadesiz mevduat hesabı ürününüze bağlı olarak tanımlanmış ve gerektiğinde kullanmanız mümkün olan kredili hesaptır.

Burgan Bank Kredili Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Burgan Bank kredili mevduat hesabı faiz oranları ile vadesiz mevduat hesabı bakiyesinde para kalmasa bile düşük faizlerle ödemeniz mümkün. İster otomatik ödeme işlemine bağlı faturalarınızı öder, isterseniz acil nakit ihtiyacını karşılarsınız.

Kredili mevduat hesabı faiz oranları ile ilgili olarak aşağıdaki tablodan bilgi alabilir, vadesiz mevduat hesabı, vadeli mevduat hesabı ürünleri için Hangimevduat.com bilgi merkezini, yüksek faiz oranları içinse mevduat hesaplama aracını güvenle kullanabilirsiniz.

Kredili Mevduat Hesabı

Masraf

Asgari Tutar

Asgari Oran

Azami Tutar

Azami Oran

Açıklama

Güncel Tarihi

Kredili Mevduat Hesabi

     

2.02

KKDF ve BSMV Hariç

01.10.2013 12:13:42

İlgili Yazılar :