Burgan Bank Mevduat Hesabı

Paylaş Burgan Bank mevduat hesapları 6’ya ayrılmaktadır: Yöneten Hesap Dinamik Mevduat Hesabı Düzenli Mevduat Hesabı Vadesiz TL / Döviz Tevdiat...

Burgan Bank mevduat hesapları 6’ya ayrılmaktadır:

  • Yöneten Hesap
  • Dinamik Mevduat Hesabı
  • Düzenli Mevduat Hesabı
  • Vadesiz TL / Döviz Tevdiat Hesabı
  • Vadeli Türk Lirası Hesabı
  • Vadeli Döviz Tevdiat Hesabı

Ayrıca Burgan Bank e-mevduat hesabı da bulunmaktadır.

Vadesiz TL / Döviz Tevdiat Hesabı

Burgan Bank vadesiz mevduat hesabı türü olan bu hesap ile havale, EFT ve fatura ödeme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Türk Lirası, Euro, Dolar ve diğer yabancı para birimlerinde hesap açtırabilirsiniz.

Vadeli Türk Lirası Hesabı

Burgan Bank vadeli mevduat hesabı ile 1 günden 1 yıla kadar dilediğiniz vade süresinde hesap açtırabilirsiniz. Tasarruflarınızı, yüksek kazanç sunan yatırım aracına yani yeni bankanızda değerlendirebilirsiniz.

Vadeli Döviz Hesabı

Burgan Bank vadeli döviz hesabı açtırarak size özel müşteri temsilcisi ile gizlilik ve güvenlik içerisinde yüksek faiz oranları ile kazanç elde edebilirsiniz. Birikimlerinizi değerlendirmenin en iyi yolu Burgan’da!

E-Mevduat Hesabı

Burgan Bank e vadeli hesap ile %8,10’a varan özel faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden, şubeye gitmenize gerek kalmadan yapacağınız online yatırım ile daha yüksek kazanç elde etmek için zaman kaybetmeyin.

Yöneten Hesap

Özel bir Burgan Bank hizmeti olan Yöneten Hesap ile hesap ve para yönetimi bankanızın uzmanlarının elinde. Paranız, işinin ehli personeller tarafından günlük olarak takip edilerek yönetilir. Banka sizin için fon alım satımı yaparak kazanmanızı sağlar.

Dinamik Mevduat Hesabı

Burgan Bank vadeli mevduat hesabı türü olan Dinamik Mevduat hesabı sayesinde dilediğiniz zaman para çekebilirsiniz. Üstelik kalan ana paranızın faizinde ve vadesinde bozulma olmaz. Böylece kaldığınız yerden kazanmaya devam edersiniz.

Düzenli Mevduat

Düzenli Mevduat ile vade süresi dolmadan önce faiz geliri elde edebilirsiniz. Belirlenmiş olan ara dönemlerde faiz geliri alarak dilerseniz bankacılık işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Üstelik artan faiz oranları avantajından da yararlanabilirsiniz.

Burgan Bank Mevduat Hesabı Faiz Oranları ve Getiri (Kazanç) Hesaplama 

İlgili Yazılar :