Çeyrek Altın Satışı Patladı

Paylaş Altın fiyatları alanında yaşanan yeniden yükseliş ve toparlanma eğilimi, piyasalarda en çok çeyrek altın satışında etkili oldu. Ancak piyasalarda...

Altın fiyatları alanında yaşanan yeniden yükseliş ve toparlanma eğilimi, piyasalarda en çok çeyrek altın satışında etkili oldu. Ancak piyasalarda büyük bir arz talep sorunu yaşanıyor. Yatırım yapmak ya da altın almak isteyen müşteriler, kuyumculardaki sınırlı stoklara karşılık internetten altın alma seçeneğine yöneldiler.

Şekerbank Memleketim Altın Hesabı 

Çeyrek altın ilanları, geçtiğimiz Mayıs itibariyle gittikçe artmaya başladığı internetten satışlarda rağbet görüyor. Pek çok e-ticaret sitesinde “sahibinden çeyrek altın” ilanlarıyla 143 TL civarında satılmakla birlikte fiyatlar 139 TL – 156 TL arasında seyrediyor.

İnternetten altın almak seçeneği kredi kartına taksit, kapıda ödeme hatta ödeme erteleme gibi şanslar sunsa da altın uzmanları, daha sağlıklı ve uzun vadeli bir yatırım için altın hesabı açtırmak seçeneğini öneriyorlar.

Garanti’den Altın Hediye Çeki 

Altın hesabı açtırmak isteyenler için yükselen altın fiyatları sonrası bankalar da birbirinden uygun ve avantajlı altın hesabı kampanyalarını öne çıkarmaya başladı. Siz de birikim yapmak için bankalar tarafından hazırlanan bu altın hesabı seçeneklerinden faydalanmak istiyorsanız Hangimevduat.com, anlık altın fiyatları ve altın hesabı güncellemeleri ile 7/24 hizmetinizde. 

İlgili Yazılar :