Çeyrek Altına Hücum

Paylaş Altın fiyatları son dönemlerdeki pek çok gelişme karşısında düşüş eğilimi ile tepki vermiş, en son ABD Merkez Bankası FED...

Altın fiyatları son dönemlerdeki pek çok gelişme karşısında düşüş eğilimi ile tepki vermiş, en son ABD Merkez Bankası FED kararları ile de dibi görmüştü. Bu seyir halen devam ederken düşüşe geçen altın fiyatları sayesinde, düğün mevsiminde olmamızın da etkisiyle Kapalıçarşı ’da çeyrek altın bereketi yaşanıyor.

Garanti Düğün Hediyesi Kiralık Kasa

Kapalıçarşı altın fiyatları da dolaylı olarak gündemden etkileniyorken Darphane ‘nin piyasaya sunduğu 39 ton altının tamamının el değiştirdiği ve bu altınlara harcanan paranın da 3.5 milyar TL’ye yaklaştığı görülüyor. Düğün mevsiminin gelmesiyle birlikte altın piyasası hareketli günler yaşıyor.

Darphane Altın Üretimi Artırıldı

Çeyrek Altın Fiyatı

Çeyrek altın fiyatı bir süre önce 170 TL seviyelerinde gezinirken bugün itibariyle 130 TL seviyelerine geriledi. Kapalıçarşı altın piyasasında yaşanan hareketlilikte vatandaş, düğün mevsiminin etkisiyle ve yatırım yapmak da amacıyla çeyrek altına yoğun olarak yöneldi.

Hangimevduat.com altın fiyatları ve altın gündemi ile 7/24 hizmetinizde. 

İlgili Yazılar :