Denizbank Altın Günleri

Paylaş Denizbank altın bankacılığı konsepti altında avantajlı fırsatlara sahip altın mevduat hesabı ve altın günleri ile geliyor. Altın yatırımı yapanların...

Denizbank altın bankacılığı konsepti altında avantajlı fırsatlara sahip altın mevduat hesabı ve altın günleri ile geliyor.

Altın yatırımı yapanların kazandığı yıl olan 2012 henüz bitmemişken ve altın fiyatları değerini hala koruyorken altın kampanyaları da sürmeye devam ediyor. Altın hesapları ve altın toplama günleri düzenleyen bankalar kervanına katılan Denizbank da DenizAltın Günleri için haftanın her günü, ülkenin dört bir yanındaki şubelerinde gerçekleştirdiği altın kabul günleri için yıl sonuna kadar yol alacak.

Denizbank Altın Hesabı

İşte DenizAltın avantajları:

  • Cumhuriyet altını veya ziynet altın fark etmeksizin getirdiğiniz tüm altın ürünleri gram altın olarak hesabınıza geçirilir.
  • Alım-satım işlemi söz konusu olmadığı için kur kaybı yaşanmaz, çalınma veya saklama endişesi ortadan kalkar.
  • Kiralık kasa masrafı veya hesap işletim ücreti yoktur.
  • Vadeli Altın Mevduat Hesabı ya da Altın Biriken Hesap kapsamına girerseniz faiz getirisi alırsınız.
  • Yatırım yaptığınız tüm altınlar devlet güvencesi altında olur.

Denizbank altın günleri, 2012 yılı sonuna kadar haftanın her günü, çeşitli şubelerde gerçekleştirilmeye devam edecek. Siz de altın fiyatları, altın gündemi, altın hesapları gibi alanlarda güncel bilgilere sahip olmak istiyorsanız Hangimevduat.com altın sayfasını takip edin.

İlgili Yazılar :