Denizbank Altın Hesabı

Paylaş Altın birikimi, 2012 yılı yatırım araçları içerisinde ön plana çıkarak pek çok yatırımcıya önemli tutarlar kazandırdı. Yıl sonuna kadar...

Altın birikimi, 2012 yılı yatırım araçları içerisinde ön plana çıkarak pek çok yatırımcıya önemli tutarlar kazandırdı. Yıl sonuna kadar devam edeceği öngörülen altın fiyatları alanındaki fırsatlar için bankaların altın günleri kampanyaları devam ediyor. Bu altın kabul günlerinde yatırımcılar, ister ziynet eşyalarını ve altınlarını bir bankanın güvenli kasalarında saklayabiliyor, isterlerse aynı zamanda altın mevduat hesabı ile birikimlerini değerlendirebiliyorlar.

Birikim değerlendirme yolunu seçenler için ise Denizbank, farklı ürünlerle farklı avantajlar sunuyor. İşte Denizbank Altın Hesapları.

Denizbank Altın Günleri

Denizbank Vadeli Altın Mevduat Hesabı

Bu hesap sayesinde birikimlerinizi altın cinsi üzerinden herhangi bir çalınma veya kaybolma riski olmadan değerlendirebilirsiniz.

Asgari 10 gram ile açtığınız hesabınızı 1 gr ve katları üzerinden yönetebilir, 1 veya 3 ay vade ya da 100 güne kadar Kırık Vadeli Mevduat seçeneği ile değerlendirebilirsiniz.

İşçilik maliyeti ödemeden faiz getirisi elde edersiniz.

Altın İçin Kiralık Kasa Fiyatları ve Önemli Noktalar

Denizbank Vadesiz Altın Depo Hesabı

Minimum 1 gr olmak üzere 24 ayar, 22 ayar veya setler için 14 ay seçenekleri üzerinden işçilik masrafı yaşamadan, kiralık kasa gideri ödemeden altınlarınızı saklayabilirsiniz.

İstediğiniz her an bankadan çekebilir, vadeli altın mevduatına çevirebilir, 7/24 internet bankacılığı üzerinden yönetebilirsiniz.

Denizbank Altın Biriken Hesap

Altın Biriken Hesap, aylık veya üç aylık sürelerde altın yatırımı yapmanızı, yatırım yaparken hem altının hem de faiz gelirinden faydalanmanızı 5 yıllık vade içerisinde sağlamayı amaçlayan bir üründür. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın veya tam altın cinsinden yatırım yapabilirsiniz.

Hangimevduat.com altın ve mevduat karşılaştırma sayfaları ile hizmetinizde.

İlgili Yazılar :