Denizbank Kurtaran Hesap Faiz Oranları Düştü

Paylaş Kredili mevduat hesabı olmakla birlikte bir bakıma ihtiyaç kredisi özelliği de göstermesine rağmen standart ihtiyaç kredilerine göre çok daha...

Kredili mevduat hesabı olmakla birlikte bir bakıma ihtiyaç kredisi özelliği de göstermesine rağmen standart ihtiyaç kredilerine göre çok daha düşük faizli ve kısa vadeli ihtiyaçları karşılamak, acilen ortaya çıkan faturalar başta olmak üzere borç ödemek için Denizbank Kurtaran Hesap güvenli ve önerilen bir seçenek olarak hizmetinizde.

ING Taksitli Destek Hesap 

Borç Ödemek Zor Değil

Borç ödemek için son derece uygun ve kolay bir seçenek olarak tavsiye edebileceğimiz Denizbank Kurtaran Hesap, Denizbank ihtiyaç kredisi ve Denizbank banka hesabı seçenekleri kapsamında sunulmuş. Acil nakit ihtiyacı, kira ödeme, fatura ödeme ve benzeri tüm borçlar için bire bir…

Denizbank banka hesabı sahibiyseniz bakiyenizde para kalmamışsa bile kredili mevduat hesabı seçeneği olan Denizbank Kurtaran Hesap ile 12 aya varan vadelerde ve düşük faizlerde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Fibabanka Vadeli Mevduat Hesabı 

Minimum kullanım tutarı 200 TL olan hesap avantajlarını 3, 6, 9, ve 12 ay taksit seçenekleri ile aşağıdaki koşullar üzerinden kullanabilirsiniz:

Kurtaran Hesap Faiz Oranı

Kurtaran Hesap Faiz Oranı

%2.12

%2.12

0

0

KKDF ve BSMV hariç

Taksitli KMH Faiz Oranı

%1.99

%1.99

0

0

KKDF ve BSMV hariç

Anında Para Hesabı Faiz Oranı

%1.99

%1.99

 

0

KKDF ve BSMV hariç

           

 Yüksek faizli mevduat hesabı için mevduat hesaplama sayfası hizmetinizde. 

İlgili Yazılar :