Emekli Hesabı Kampanyalarına Dikkat

Paylaş Emekliler için bir süredir bankalar tarafından hazırlanan emekli maaş hesabı kampanyaları tüm hızıyla devam ederken yetkili bir isimden önemli...

Emekliler için bir süredir bankalar tarafından hazırlanan emekli maaş hesabı kampanyaları tüm hızıyla devam ederken yetkili bir isimden önemli bir uyarı geldi.

Emekli maaşı almakta olan veya almaya başlayacak olan emekliler için kendilerini tercih etmeleri durumunda farklı bankalar tarafından sunulan emekli hesabı hizmetlerinin yanı sıra önemli kampanyalar da sunuluyor.

Şekerbank Emekli Maaş Hesabı Kampanyası 

Emekli kampanyaları kapsamında değerlendirebileceğimiz bu kampanyalarda altın hediyesi, nakit para hediyesi gibi teklifler sunuyorlar. Hangimevduat.com olarak biz de bu kampanyaları güncel şekilde ekranınıza getirmekteyiz.

Tüketici Dernekleri Federasyonu (TÜDEF) Genel Başkanı Sıtkı Yılmaz tarafından yapılan bir açıklamada emekli hesabı kampanyalarına dikkat çekildi.

Emekli hesabı kampanyalarıyla ilgili olarak konuşan Sıtkı Yılmaz, bankaların emekli hesabını taşımaları için çeşitli avantajlar sunmalarına karşılık bunlara başvuruda bulunacak olan emekliler için taahhüt süresine dikkat etmeleri uyarısında bulundu.

Emekli maaş hesabı kampanyaları kapsamında bankaların sunduğu avantajlar, belirli bir vade boyunca hesaplarını kapatmamak karşılığında veriliyor.

Bankalar tarafıncan cari açıklarını karşılayabilmek için emekli hesabı taşıyacaklara sunulan bu kampanyalarda, tüketicilerin verdikleri vadeden önce hesaplarından çıkması durumunda başta verilen promosyon tamamen geri alınıyor. Yılmaz, aynı zamanda emeklilerin maaş hesaplarını başka bankalara taşıtken hesap işletim ücreti alınıp alınmayacağına dikkat etmeleri gerektiğini de sözlerine ekledi.

Yapı Kredi Nuvo Banka Hesapları 

Vadesiz mevduat hesabı ürünleri ve banka kampanyaları Hangimevduat.com ‘da.

İlgili Yazılar :