Emekli Maaş Hesabı Kampanyalarıyla Gelen Avantajlar

Paylaş Vadesiz mevduat hesabı seçeneklerinden olan ve emekliler için emekli maaşı ödemelerinde kullanılan emekli maaş hesabı ürünleri için bankalar şu...

Vadesiz mevduat hesabı seçeneklerinden olan ve emekliler için emekli maaşı ödemelerinde kullanılan emekli maaş hesabı ürünleri için bankalar şu sıralar önemli avantajlar sunmak için rekabet halinde.

Emekliler için hazırlanan emekli maaş hesabı kampanyaları kapsamında düşük faizli krediler sunan da var, nakit ödeme yapan da çeyrek altın hediyesi veren de.

Emekli maaş hesabı ürünleri için hazırlanan en güncel kampanyaları Hangimevduat.com olarak emekliler için derledik.

Garanti Kredili mevduat Hesabı 

Emekli maaşı almak için hesap açtıran ya da hesap taşıyan emeklilere sunulan güncel kampanyalar şöyle:

Denizbank emekli hesabı seçenlere hesabın yanı sıra 400 TL nakit hediyesi ile birlikte fastPay uygulaması indirmeleri halinde de hesaplarına ekstra 50 TL daha hediye sunuyor.

Garanti emekli maaş hesabı kapsamında 12 aylık taahhüt ile tüm emekliler ilk aydan sonraki hafta çeyrek altın hediyesi alıyor.

İş Bankası emekli maaş hesabı içeriğindeki “Emekli Paketi” ile kredi kartı için tek defalık olmak üzere 50 TL tutarında MaxiPuan hediyesi sunuyor.

TEB emekli maaş hesabı seçeneklerine ile maaşını taşıyan emekliler hesap işletim , kredi kartı, internet şubesi üzerinden yapacakları havale ve EFT ücretlerini ödemiyor. Ayrıca uygun faizlerle krediler de veriliyor.

Emeklilere Özel Şekerbank Altın Kampanyaları

Vadeli mevduat hesabı seçenekleri arasında mevduat hesaplama hizmetlerinin yanı sıra vadesiz mevduat hesabı kampanyaları da güncel olarak Hangimevduat.com’da.

İlgili Yazılar :