Emekli Maaşını Denizbank’a Taşıyanlara 250 TL

Paylaş Emekli bir vatandaş iseniz bu makale sizi de ilgilendiriyor. Denizbank emekli hesabı sahipleri ve emekli maaşını taşımak isteyenler için...

Emekli bir vatandaş iseniz bu makale sizi de ilgilendiriyor. Denizbank emekli hesabı sahipleri ve emekli maaşını taşımak isteyenler için sunulan pek çok avantaj ile beraber hem kredi hem de bonus avantajlarının da sahibi oluyor.

Finansbank Hesabına Maaşını Taşı, 300 TL’yi Al 

Denizbank Emekli Kredisi

Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ve seçenekleri arasında 60 aya varan vadeler ve % 0,99’dan başlayan faizler ile Denizbank emekli kredisi, emekli maaşı için Denizbank maaş hesabı alternatifini kullananlar ve kullanmaya yeni başlayanlar için geliyor.

Denizbank Emekli İçin 250 TL Veriyor

Denizbank, ayrıca maaşını Denizbank vadesiz hesabı kapsamına taşıyanlar için aynı zamanda emeklilere özel kredi kartı kullananlara 100 TL hoş geldin bonusu ile birlikte bir yıl boyunca yapacağı market alışverişleri için de 150 TL’ye varan bonus kazanma fırsatı sunuyor.

Siz de vadeli hesap ve vadesiz hesap kampanyalarına Hangimevduat.com bilgi merkezi üzerinden anlık olarak ulaşabilir, vadeli mevduat faizleri için mevduat hesaplama işlemi yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar :