Emekli Maaşını Garanti’ye Getirene Çeyrek Altın Hediye

Paylaş Emekli maaşınız hangi bankada? Emekli olmanın pek çok avantajından birisi de emekli maaşı yatırmak için seçtiğiniz banka hesabı ile...

Emekli maaşınız hangi bankada? Emekli olmanın pek çok avantajından birisi de emekli maaşı yatırmak için seçtiğiniz banka hesabı ile beraber gelen avantajlar.

Garanti vadesiz hesap seçeneklerini bu amaçla kullanan emekliler için ise çeyrek altın hediyesi şimdi Garanti Bankası ‘ndan geliyor.

Finansbank Çift Sarılı Hesap Faizleri 

Emekliler için özel olarak hazırlanan bu kampanya kapsamında emekli maaşı için Garanti banka hesabı kullanan vatandaşlar, 12 ay boyunca kalma sözü vererek hoş geldin hediyesi olarak çeyrek altın kazanıyorlar.

Vadesiz Altın Hesabı seçeneğini kullanan emekliler için Garanti banka hesabı bünyesine yatan ilk emekli maaşını izleyen ayın ilk haftasında çeyrek altın karşılığı olan gram altın hesaba yatırılıyor.

Garanti banka hesabı seçeneğini bu kampanya kapsamında kullanmak isteyenler için belirlenen kampanya koşulları şöyle:

Çeyrek altın hediyesi için 1 Haziran 2012 – 28 Şubat 2013 arasında Garanti Bankası ile SGK emekli maaşı ödemesi almamış olmak; 1 Mart 2013 tarihinden sonra ilk kez Garanti Bankası ile SGK emekli maaş ödemesi almış ve kampanya katılım belgesini imzalamış olmak.

Çeyrek altın karşılığı olarak 1,75gr altın yüklenecek. Bunun için açık bir Vadesiz Altın Hesabı sahibi olunmalı ve Altın Mevduat Hesabı Sözleşmesi imzalanmalıdır. Vadesiz Altın Hesabı açılmadan altın yüklemesi gerçekleştirilemeyecek.

Vadesiz Altın Hesabı açılmazsa, kampanya katılım belgesi imzalanmasını izleyen 2 ay içerisinde hesap açılması şarttır; yoksa çeyrek altın ödül hakkı kaybedilir.

12 ay dolmadan herhangi bir sebeple maaş ödemelerinin durması veya farklı bir kurumdan alınmaya başlanması durumunda, verilen ödül müşteri hesaplarından tahsil edilir.

Online Altın Alışverişi Tavan Yaptı

Altın fiyatları ve altın kampanyaları Hangimevduat.com ‘da.

İlgili Yazılar :