Enpara Birikim Hesabı Faiz Oranları

Paylaş Finansbank vadeli mevduat ürünleri arasında yer alan ürün konsepti  Enpara, gecelik faiz sistemi ve zengin faiz oranları ile hizmetler...

Finansbank vadeli mevduat ürünleri arasında yer alan ürün konsepti  Enpara, gecelik faiz sistemi ve zengin faiz oranları ile hizmetler vermeye devam ediyor.

Finansbank Enpara ürünleri arasında yer alan Birikim Hesabı ile özellikle nispeten kısa vadeli faiz geliri elde etmek isteyenlere  yüksek mevduat faiz oranları sunuyor.

Gecelik faiz üzerinden kazandığınız getirileri hemen ertesi gün hesabınıza yansıtan Enpara Birikim Hesabı ile ayırt edilmeden herkese zengin faizi sunuluyor.

Vadeli Faiz Oranları Temmuz 2014 

Enpara Birikim Hesabı Nedir?

Enpara Birikim Hesabı, gecelik faiz üzerinden kazandıran bir vadeli mevduat hesabı ürünü ve bu özelliği sayesinde faiz gelirinizi hemen ertesi gün hesabınıza aktarıyor.

Enpara Birikim Hesabı Özellikleri

Enpara faiz oranları kapsamında sunulan zengin faizi geçerlidir ve hesabınızı açtığınızda pazarlıksız olarak o an işlenen Zengin Faizi sunulur.

Minimum açılış tutarı yoktur ancak faiz oranları her gün değişebilir.

Vadeli mevduat hesabı faiz oranları için toplam mevduat büyüklüğü 500.000,00 TL ya da karşılığının altında kalan ve üzerinde olan müşteriler için farklılık gösterebilir.

Her gün 05:00 – 23:00 saatleri arasında hiçbir faiz kaybı söz konusu olmadan Birikim Hesabı ’na para girişi veya hesaptan para çıkışı yapabilirsiniz.

Enpara Birikim Hesabı Faiz Oranları bu süreçte şu şekilde sunuluyor:

 

Birikim (Günlük)

32 Gün

46 Gün

92 Gün

181 Gün

TL

% 9,00

% 9,70

% 9,60

% 9,60

% 9,60

USD

-

% 2,10

-

% 2,10

% 2,10

EUR

-

% 2,10

-

% 2,10

% 2,10

En yüksek mevduat faiz oranları için mevduat hesaplama aracını kullanmak için Hangimevduat.com 7/24 hizmetinizde.

İlgili Yazılar :