Enpara Birikim Hesabı ile Gecelik Faiz

Paylaş Finansbank mevduat hizmetleri konsepti olan Enpara, ayırt etmeden tüm müşterilerine zengin faizi vermek için hazırladığı yatırım ürünlerini sunmaya devam...

Finansbank mevduat hizmetleri konsepti olan Enpara, ayırt etmeden tüm müşterilerine zengin faizi vermek için hazırladığı yatırım ürünlerini sunmaya devam ediyor.

Enpara mevduat seçeneklerinden olan Birikim Hesabı ile en yüksek mevduat faizi avantajlarından yararlanırken geleceğiniz için damla damla birikim yaparsınız. Gecelik faiz üzerinden kazandığınız getirileri hemen ertesi gün hesabınıza yansıtan Enpara Birikim Hesabı ile herkese zengin faizi avantajı geçerli.

Garanti NET Hesap

Enpara Birikim Hesabı Nedir?

Enpara Birikim Hesabı, gecelik faiz üzerinden kazandıran bir vadeli hesap türüdür. Kazandığınız faiz ertesi gün sabahında hesabınıza işlenir.

Enpara Birikim Hesabı Özellikleri

  • Enpara faiz oranları kapsamında sunulan zengin faizi geçerlidir ve hesabınızı açtığınızda pazarlıksız olarak o an işlenen Zengin Faizi sunulur.
  • Minimum açılış tutarı yoktur ancak faiz oranları her gün değişebilir.
  • Faiz oranları için toplam mevduat büyüklüğü 500.000,00 TL ya da karşılığının altında kalan ve üzerinde olan müşteriler için farklılık gösterebilir.
  • Her gün 06:00 – 24:00 saatleri arasında hiçbir faiz kaybı söz konusu olmadan Birikim Hesabı ’na para girişi veya hesaptan para çıkışı yapabilirsiniz.

ING Taksitli Destek Hesap

En yüksek mevduat faizi için mevduat hesaplama aracını kullanmak için Hangimevduat.com 7/24 hizmetinizde. 

İlgili Yazılar :