Enpara ‘dan Daha Yüksek Faizli Mevduat

Paylaş Yüksek faizli mevduat seçeneğini arayanlardansanız Finansbank mevduat ürünlerinden e-vadeli mevduat konsepti olan Enpara.com, vadeli mevduat hesabı seçenekleri arasında, bir...

Yüksek faizli mevduat seçeneğini arayanlardansanız Finansbank mevduat ürünlerinden e-vadeli mevduat konsepti olan Enpara.com, vadeli mevduat hesabı seçenekleri arasında, bir süre önce düşürdüğü ancak bu hafta yeniden artırdığı mevduat faiz oranları ile bir kez daha yüksek faizli mevduat seçeneklerinden biri haline geliyor.

TEB Marifetli Hesap Faiz Oranları 

Finansbank Enpara, geçtiğimiz ay bir miktar düşürdüğü e-vadeli mevduat faiz oranları alanında yaptığı güncelleme ile yeniden yüksek faizli mevduat seçenekleri arasında yerini aldı.

Akbank Faiz Oranları Düştü

Enpara Faiz Oranları

Enpara faiz oranları arasında gerçekleşen değişiklikleri, eski faiz oranları ve yeni faiz oranları arasındaki farkları aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz.

Hangimevduat.com olarak yüksek faizli mevduat seçeneklerine ulaşmanız için e-vadeli mevduat ya da standart vadeli hesap seçenekleri arasında 7/24 mevduat hesaplama işlemleri ile yanınızdayız.

Finansbank Enpara Faiz Oranları

Eski

Minimum Vade

Yeni

7,25

1

7,25

7,25

32

7,85

7,25

46

7,90

7,00

92

8,00

7,00

181

8,10 

İlgili Yazılar :