Enpara Faiz Oranları Değiştirildi

Paylaş Mevduat dünyası ve yatırım araçları içerisinde son zamanlarda altın gibi araçların yatırımcıları için çok sevindirici geçmese de vadeli mevduat...

Mevduat dünyası ve yatırım araçları içerisinde son zamanlarda altın gibi araçların yatırımcıları için çok sevindirici geçmese de vadeli mevduat hesabı yatırımcıları için olumlu gelişmeler oluyor. Kredi alanındaki faiz düşüşlerine karşılık vadeli hesap seçenekleri daha uygun ve bazıları da yüksek faizli mevduat şansı sunmaya başladılar. İşte onlardan biri olan Finansbank Enpara.

Ziraat Bankası Mevduat Avansı

Finansbank Enpara, hizmete girdiği ilk günden beri tüm müşterilerine sunduğu zengin faizi ile birlikte yüksek faizli mevduat hesaplarından biri olmaya ve bunun yanında da pek çok avantaj sunmaya devam ediyor. Bu hafta itibariyle güncellenen Enpara.com faiz oranları artık daha yüksek rakamlarla veriliyor.

Kredili mevduat Faizi’ne Merkez Bankası’ndan Sınır 

Enpara Faiz Oranları

Değişen ve eski Enpara faiz oranları arasındaki farkları aşağıdaki tablodan edinebilirsiniz. Vadeli mevduat hesabı seçenekleri arasında size en yüksek faizli mevduat seçeneğini sunacak olan bankaya kolayca, güvenle ve ücretsiz ulaşmak ve başvuru yapmak için Hangimevduat.com ‘un mevduat hesaplama aracı ile 7/24 yanınızda olduğunu unutmayın.

Finansbank Enpara Faiz Oranları

Eski

Minimum Vade

Yeni

30 güne kadar % 7,50

1

7,25

32

7,25

32 gün % 7,75

46

7,25

92

7,00

181

7,00

  

İlgili Yazılar :