Enpara Nedir?

Paylaş Artık devir internet devri. Bankacılık işlemleri yıllardır internet bankacılığı üzerinden gerçekleşirken bugün gelinen noktada bir adım öteye geçmemek için...

Artık devir internet devri. Bankacılık işlemleri yıllardır internet bankacılığı üzerinden gerçekleşirken bugün gelinen noktada bir adım öteye geçmemek için hiçbir sebep yoktu. İşte Finansbank Enpara bu bir adım ötesi için hazırlandı. Tamamen dijital bankacılık üzerine hazırlanan Enpara ile artık şubeye gitmek, zahmet çekmek, zaman harcamak yok! Daha önemlisi yapılan her işlemde yüksek faizli getiriler var. Nasıl mı?

Enpara Farkı Nedir?

Enpara ‘nın benzer uygulamalardan farkı, fiziksel şubeleri kullanmaya hiç gerek kalmadan tamamen dijital kanallar ile işlemleri gerçekleştirmek. Her şey dijital olunca, şubelerde harcanacak kira, elektrik, su, doğalgaz, temizlik ve lojistik bütün masraflardan edinilen tasarruf da Enpara.com müşterileri ile şu şekilde paylaşılıyor:

  • Mevduat tutarı fark etmeksizin “zengin faizi” adı verilen yüksek faizli mevduat sahibi olursunuz.
  • EFT, havale, hesap işletim gibi temel bankacılık hizmetleri ve ürünlerine asla ücret ödemezsiniz.

Enpara Ürünleri

Enpara şu bankacılık ürünlerinin tamamında, oturduğunuz yerden işlem gerçekleştirmenizi, zengin faizler ile kazanmanızı ve işlemlerin tüm aşamalarını görmenizi sağlar:

  • Vadeli  mevduatvadesiz mevduat
  • Birikim hesabı
  • Altın hesabı
  • Encard
  • Ödemeler
Ayrıntılı bilgileri Enpara Ürünleri makalemizde bulabilirsiniz.

Enpara Zengin Faizi

Peki Enpara Zengin Faizi nedir? Neden böyle bir isim verilmiştir? Enpara, siz bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirirken bir yandan hesabınızdaki tutarı yüksek mevduat faizi ile değerlendirir. TL yanında döviz birikimi de yapabileceğiniz bu alandaki Enpara faiz oranları şöyle:

TL

Birikim (Günlük)

% 8,50

32 Gün

% 10,00

46 Gün

% 10,00

92 Gün

% 9,75

181 Gün

%9,75

USD

-

32 Gün

% 4,00

-

92 Gün

% 4,00

181 Gün

% 4,00

EUR

-

32 Gün

% 4,00

-

92 Gün

% 4,00

181 Gün

% 4,00

 

Enpara.com ve diğer bütün bankaların mevduat hesapları ile mevduat karşılaştırma işlemleri için Hangimevduat.com yanınızda.

 

İlgili Yazılar :