Enpara Ürünleri

Paylaş Finansbank Enpara, şubesiz ve zahmetsiz internet bankacılığı alanında devrim niteliğinde hazırladığı bankacılık işlemleri ve aynı anda yüksek faizli mevduat...

Finansbank Enpara, şubesiz ve zahmetsiz internet bankacılığı alanında devrim niteliğinde hazırladığı bankacılık işlemleri ve aynı anda yüksek faizli mevduat  şansı ile göz doldurmaya başladı bile. Enpara Nedir? başlıklı makalemizde Enpara.com ile ilgili temel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Peki Enpara.com hangi bankacılık alanlarında hizmet sunuyor? İşte cevabı:

Enpara Vadesiz Mevduat

Enpara müşterisi olduğunuz an otomatik olarak Vadesiz TL hesabı sahibi de olursunuz ve bütün işlemleriniz bu hesap üzerinden gerçekleşir. Hesap işletim ücreti ödemezsiniz ve Enpara minimum açılış ücreti yoktur.

Enpara Vadeli Mevduat

Alt limit olmaksızın bütün tutarlarda aynı Enpara mevduat faizi alırsınız. Yalnızca başlangıçta değil, müşteri olduğunuz bütün zaman dilimi boyunca. Vadeli hesaba yatırdığınız parayı vade sonuna kadar çekmediğiniz takdirde faiz kazanırsınız; üstelik anapara kaybı riski yoktur ve kesin getiri vardır. Üst limiti olmayan Enpara açılış tutarı 10 TL’dir.

Enpara vadeli mevduat süreleri TL için 32, 46, 92 ve 181 gün; USD ve EUR için ise 32, 32 ve 181 gündür.

Enpara Birikim Hesabı

Enpara gecelik faiz imkanı sağlamak için hazırladığı bu seçenek ile müşterilerine kazanılan faizi ertesi sabah ödüyor. Minimum açılış tutarı olmayan bu üründe aynı faiz oranı uygulanır ve günlük olarak faiz tutarı değişebilir. Vadesiz TL hesabınızdan birikim hesabına para aktarımı yapabilirsiniz.

Enpara Altın Hesabı

Altın yatırımı yapmak isteyenleri de unutmayan Finansbank Enpara, vadesiz mevduat hesabu olarak karşımıza çıkıyor. Faiz kazandırmaksızın, altın fiyatlarındaki değişimleri anlık olarak, masrafsız ve açılış tutarı olmadan hesabınıza yansıtır.

Encard

Banka kartı olarak hazırlanan Encard ile dünyanın her yerinde ATM’lerden para çekebilirsiniz.

Enpara Otomatik Ödeme

Enpara ile yalnızca bankacılık işlemlerini değil aşağıdaki ödemelerde otomatik ödeme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz, üstelik yerinizden kalkmadan:

Faturalar

  • Tüm banka kredi kartı borçları
  • Cep telefonu TL yükleme
  • Motorlu Taşıtlar Vergisi
  • Trafik cezaları
  • Kira ödemeleri
  • Banka hesaplarına yapılan diğer tüm transfer ve ödemeler

 

Bugünün teknolojisine bakıldığında dijital bankacılıktan beklenen her şey Finansbank Enpara.com’da. Mevduat ürünleri arasında kararsız kaldıysanız altın, döviz ve mevduat işlemleri ile mevduat faizi karşılaştırma alanında Hangimevduat.com yanınızda.

 

 

İlgili Yazılar :