Enpara Vadeli Mevduat Hesabı

Paylaş Banka faiz oranları üzerinden paranızı değerlendirmek istiyorsanız, vadeli mevduat hesabı yatırımı yaparak bankalar tarafından hazırlanan en yüksek mevduat faizleri...

Banka faiz oranları üzerinden paranızı değerlendirmek istiyorsanız, vadeli mevduat hesabı yatırımı yaparak bankalar tarafından hazırlanan en yüksek mevduat faizleri arasında öne çıkan Enpara ürünü vadeli mevduat hesabı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

TEB Vadeli Mevduata Yüksek Faiz 

Finansbank Enpara tarafından hazırlanan vadeli mevduat hesabı ürünü karşınızda.

Enpara faiz oranları ile herkese zengin faizi sunan ürünler arasında popüler bir seçenek olan Enpara vadeli mevduat hesabı faiz oranlarından faydalanmak herkes için mümkün.

Günlük faiz işleterek herkese daha açıldığı gün içinde faiz kazandıran Enpara vadeli mevduat hesabı, 10 TL/USD/EUR asgari açılış tutarıyla açılabiliyor.

Vadeli mevduat hesabı faiz oranları ile herkese zengin faizi sunan Enpara faiz oranları, TL mevduatı için 32, 46, 92 ve 181 gün, döviz mevduatı için ise 32, 92 ve 181 gün vade seçenekleriyle geliyor.

Enpara vadeli mevduat hesabı faiz oranları için aşağıda bir tablo hazırladık. Bu tablodaki verilerin bilgilendirme amaçlı olup anlık olarak değişebildiğini ve 500 bin TL’nin altındaki yatırımlar için olduğunu hatırlatalım.

Mevduat hesaplama aracı ile tüm bankalar ve vadeli mevduat hesabı faiz oranları arasında en yüksek mevduat faizlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Birikim Günlük (%)

32 gün(%)

46 gün(%)

92 gün (%)

181 gün (%)

TL

7,40

9,25

9,25

9,55

9,55

USD

 

2,65

 

2,65

2,65

EUR

 

2,65

 

2,65

2,65

 

İlgili Yazılar :