Fibabanka Vadeli Mevduat Hesabı

Paylaş Vadeli mevduat hesabı ve bankalar tarafından hazırlanan vadeli mevduat hesabı faiz oranları ile siz de faiz geliri kazanmak istiyorsanız,...

Vadeli mevduat hesabı ve bankalar tarafından hazırlanan vadeli mevduat hesabı faiz oranları ile siz de faiz geliri kazanmak istiyorsanız,  en uygun vadeli mevduat hesabı faizleri arasındaki mevduat hesaplama listelerinizde Fibabanka Vadeli Mevduat Hesabı seçeneği de mutlaka bulunsun.

En Yüksek Mevduat Faizleri Eylül 2013 

Fibabanka vadeli mevduat hesabı faizleri üzerinden faiz geliri elde etmek isterseniz oldukça kolay anlaşılır ve avantajlı şekilde sunulmuş olan vadeli mevduat hesabı faiz oranları ile vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz.

Fibabank Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Yüksek faizli mevduat seçenekleri hazırlayan bankalar ve vadeli mevduat hesabı faiz oranları arasında dikkat çeken Fibabanka vadeli mevduat hesabı ile;

  • 1.000 TL – 500.000 TL aralığındaki mevduatlarınıza özel olmak üzere,
  • 32 gün – 46 gün arası vadelerde %9,00 ;
  • 47 gün – 366 gün arası vadelerde %9,80 vadeli mevduat hesabı faizleri sunuluyor.
  • Söz konusu kampanya yeni müşteriler ile 01/01/2013 tarihinden sonra Fibabanka müşterisi olanlar için geçerli.

En yüksek mevduat faizleri için vadeli mevduat hesabı faizleri kapsamında arasında mevduat hesaplama yapmak ve istediğiniz bankaya başvuru yapmak için son derece güncel, güvenli ve kolay olarak Hangimevduat.com mevduat hesaplama sayfasını kullanabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar :