Finansbank Altın Biriktiren Hesap

Paylaş Altın fiyatları uzun süreli düşüş eğilimi sonrası, sonbahara doğru yeniden toparlanmaya başladı. Altın fiyatlarının artıp artmayacağı yönünde temkinli açıklamaları...

Altın fiyatları uzun süreli düşüş eğilimi sonrası, sonbahara doğru yeniden toparlanmaya başladı. Altın fiyatlarının artıp artmayacağı yönünde temkinli açıklamaları olan altın uzmanları, bu fikre karşılık bir daha geride kalan süreçte olduğu kadar düşmeyeceğini de tahminlerine ekliyorlar.

Peki, altın yatırımı yapmak için en iyi altın hesabı hangisi? İşte bunun yanıtını vermek için Hangimevduat.com olarak, bankaların altın kampanyaları ve altın hesabı avantajlarını size anlık olarak getirmeye devam ediyoruz.

Altın hesabı açtırmak ve altın yatırımı yapmak için en iyi altın hesabı seçeneğini arayanlardansanız Hangimevduat.com altın sayfası üzerinden gelişmeleri takip edebilir ve bu yazıda tanıtacak olduğumuz Finansbank Altın Biriktiren Hesap seçeneğini de dikkate alabilirsiniz.

Garanti’den Altın Hediye Çeki 

Finansbank Altın Hesabı

Finansbank altın hesabı ile gelen avantajları şöyle özetleyelim:

  • Tek bir talimatla aylık altın birikimini istediğiniz tutarda yapabilirsiniz.
  • Gram altın bazında belirleyeceğiniz yatırım tutarını aylık 0,5 gramdan 100 grama kadar seçebilir ve istediğinizde değişiklik yapabilirsiniz.
  • İster kredi kartı limitinizden, ister vadesiz mevduat hesabınızdan talimat verebilir, hesabınıza istediğiniz zaman ara ödemeler yapabilirsiniz.
  • Finansbank Altın Biriktiren Hesap için talimat süresi en az 5, en fazla 10 yıl olarak düzenlenmekte.

Altın Fiyatları İçin Önemli Tahmin 

Anlık altın fiyatları ve altın gündemi Hangimevduat.com ‘da.

İlgili Yazılar :