Finansbank Altın Biriktiren Hesap

Paylaş Yatırım araçları içerisinde adeta altının yılı olan 2012’de altın fiyatları ve değerleri halen zirvedeyken altın hesabı açtırmak için şansınız...

Yatırım araçları içerisinde adeta altının yılı olan 2012’de altın fiyatları ve değerleri halen zirvedeyken altın hesabı açtırmak için şansınız sürüyor.

Bankaların altın mevduat hesapları içerisinde kararsız kalmak yerine altın hesabı karşılaştırma ile şartları size en uygun olan seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Finansbank Altın Biriktiren Hesap da düşünebileceğiniz alternatiflerden biri. Tek bir talimat ile sizin yerinize altın birikimi yapan Finansbank Altın Hesabı altın birikimi yaparken biriken altınları değerlendirmenizi de sağlar.

Enpara Nedir? 

Finansbank Altın Kampanyası

31 Ekim tarihine kadar Altın Biriktiren Hesab’a yatırılmak için kredi kartınız üzerinden vereceğiniz 3 gr ve üzeri tüm altınlara karşılık çeyrek gram altın hediyesi alabilirsiniz.

Finansbank Altın Hesabı Avantajları

Tek bir talimat ile yerinizden kımıldamadan altın birikimine başlayacağınız bu hesap ile aylık ödeme tutarı için 0,5 ile 100 gram aralığında istediğiniz tutarı belirleyebilir ve istediğinizde değiştirebilirsiniz.

Altın talimatı, ister kredi kartı ister vadesiz mevduat hesabı üzerinden verilebilir.

Altın Biriktiren Hesap için Hesap İşletim Ücreti yoktur ve birikiminizin kaybolma veya çalınma riski ortadan kalkar.

 

Finansbank altın ürünleri ile ilgili olarak Enpara Ürünleri başlıklı makalemizi de okuyabilir, altın fiyatları ve altın ile ilgili her şeyi Hangimevduat.com altın sayfalarından takip edebilirsiniz. 

İlgili Yazılar :