Finansbank Çift Sarılı Hesap

Paylaş Vadeli mevduat hesabı açtırarak faiz geliri elde etmek isteyenlere son yıllarda sunulan en avantajlı seçeneklerden birisi de Finansbank Çift...

Vadeli mevduat hesabı açtırarak faiz geliri elde etmek isteyenlere son yıllarda sunulan en avantajlı seçeneklerden birisi de Finansbank Çift Sarılı Hesap.

Finansbank vadesiz mevduat hesabı kolaylıklarından faydalanırken aynı zamanda vadeli mevduat hesabı özelliği ile faiz geliri kazanmak isteyenlere hitap eden Finansbank Çift Sarılı Hesap, tanışma faizi ile de göz dolduruyor.

TEB Marifetli Hesap 

Finansbank Çift Sarılı Hesap Nedir?

Peki en kısa haliyle Finansbank Çift Sarılı Hesap nedir?

Finansbank Çift Sarılı Hesap, vadeli mevduat hesabı ile vadesiz mevduat hesabının bir karışımıdır.

Tek bir hesap ile vadesiz mevduat hesabında olduğu gibi bakiye kullanma, fatura ödeme, para gönderme, para çekme veya para yatırma gibi işlemleri gerçekleştirebilir, bankacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Finansbank vadeli mevduat hesabı ürünü olan Finansbank Çift Sarılı Hesap ile hesap açma limiti olmadan faiz geliri elde eder ve günlük faizden faydalanırsınız.

Finansbank tanışma faizi ile ilk hesap açılışında yüksek faiz kullanırsınız.

Finansbank Çift Sarılı Hesap Tanışma Faizi

Finansbank Çift Sarılı Hesap tanışma faizi, ilk faiz kazandığınız hesaplarda bir defaya mahsus olmak üzere kullanabildiğiniz bir faiz tutarı. Yıllık basit faiz oranı olarak kullanılır.

Finansbank vadeli mevduat hesabı faiz oranları içerisinde avantajlı seviyelerde sunulan Finansbank Çift Sarılı Hesap faiz oranı TL için % 10,85 iken Dolar ve Euro için % 2,35 olarak belirlenmiştir.

Mevduat hesaplama aracı üzerinden Hangimevduat.com güvencesiyle size en yüksek faizi veren bankaya kolayca ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazılar :