Finansbank Çift Sarılı Hesap Faizleri Yükseldi

Paylaş En uygun mevduat hesabı ve en yüksek mevduat faizi üzerinden hem bankacılık işlemlerinizi yapmak hem de paranızı değerlendirmek istiyorsanız...

En uygun mevduat hesabı ve en yüksek mevduat faizi üzerinden hem bankacılık işlemlerinizi yapmak hem de paranızı değerlendirmek istiyorsanız Finansbank Çift Sarılı Hesap faiz oranları mutlaka incelenmeye değer.

Finansbank mevduat hesabı ürünleri arasında olan ve vadeli ile vadesiz hesap özelliklerini bir araya toplayan Finansbank Çift Sarılı Hesap faiz oranları son derece yüksek faizlerle geliyor. Dilerseniz, bu faiz oranlarından söz etmeden önce Çift Sarılı Hesap ile ilgili bilgilerimizi tazeleyelim.

HSBC Modern Hesap ile % 10 Faiz 

Finansbank Çift Sarılı Hesap Nedir?

Finansbank Çift Sarılı Hesap gelişen bankacılık anlayışı ile klasik bankacılığı geride bırakan bir ürün. Finansbank Çift Sarılı Hesap, Finansbank vadesiz hesap işlem ve avantajlarını size sunarken, Finansbank Vadeli Hesap faiz avantajını da cebinize getiriyor.

Finansbank Çift Sarılı Hesap Avantajları

  • Tek bir hesap üzerinden hem bankacılık işlemleri gerçekleştirir hem de faiz getirilerinizi takip edersiniz.
  • Finansbank vadesiz hesap esnekliğinden faydalanırken Finansbank vadeli hesap faiz getirisi kazanırsınız.
  • TL, USD veya EUR üzerinden açtırabileceğiniz Finansbank Çift Sarılı Hesap ile faiz kazancınız günlük olarak anaparanıza eklenir.
  • Aynı anda vade bozma endişesine gerek kalmadan fatura ödeme, para gönderme, para çekme /yatırma gibi Finansbank bankacılık işlemlerinizi yaparsınız.

Garanti e-Mevduat Faizi

Finansbank Faiz Oranları

Finansbank faiz oranları için Çift Sarılı Hesap faiz oranları ile sunulan en güncel faizler, tanışma faizine özel olarak şöyle:

  • Türk Lirası için %9,30
  • Dolar ve Euro için 3,50

Vadeli mevduat hesabı açtırmak istiyorsanız mutlaka önce yüksek faizli mevduat hesap seçenekleri için Hangimevduat.com vadeli mevduat sayfasındaki güncel kampanyaları takip edin ve mevduat hesaplama aracı ile en uygun faiz seçeneğine hemen ulaşın.

İlgili Yazılar :