Finansbank Çift Sarılı Hesap ile Döviz Mevduatı

Paylaş Vadeli mevduat hesabı ile birikimlerini değerlendirmek isteyenlerin son dönemde en popüler seçeneklerden biri haline getirdiği Finansbank mevduat hesabı konsepti...

Vadeli mevduat hesabı ile birikimlerini değerlendirmek isteyenlerin son dönemde en popüler seçeneklerden biri haline getirdiği Finansbank mevduat hesabı konsepti Fİnansbank Çift Sarılı Hesap, TL mevduat seçeneklerinin yanı sıra şimdi de döviz mevduatı ile geliyor.

Dolar mevduatı ya da Euro mevduatı yapmak isteyenlere yüksek faizler ile avantajlar sunan Fİnansbank Çift Sarılı Hesap özelliklerini yakından tanıyalım.

Enpara Birikim ile Gecelik faiz

Vadeli Hesap ile Vadesiz Hesap Yan Yana

  • Finansbank Çift Sarılı Hesap ile vadesiz hesap seçeneğinin getirdiği hizmetlerin yanında vadeli hesap faiz oranları ile günlük getiriniz oluyor.
  • Çift Sarılı Hesap için birden çok hesap gerekmiyor. Tek bir banka hesabı ile günlük bankacılık işlemlerinizi yaparken faizlerden getiri elde edeceksiniz.
  • Tek hesap üzerinden vadesiz mevduat seçeneğinin imkanlarından faydalanırken, faiz getirisi kazanacaksınız. Üstelik faizlerden gelen kazancınız, hesabınıza günlük olarak ekleniyor.

En Uygun Mevduat Hesaplama

Döviz Yatırımı Yapmak İsteyenlere

Döviz yatırımı yapmak isteyenlere bu döneme özel olarak hazırlanan kampanya ile tıpkı TL yatırımı ile gelen avantajların yanı sıra dolar yatırımı ve euro yatırımı imkanı da sağlanıyor.

Kampanya kapsamında dolar mevduatı ya da euro mevduatı yapmak isteyenlere, alt limit tutarı dışında 10.000-250.000 USD/EUR arasında yeni vadeli mevduata 35 gün süreyle yıllık brüt % 3,5 tanışma faizi 31 Ağustos’a kadar Finansbank mevduat kampanyasında.

BUTON

Vadeli mevduat hesabı faizleri arasında en yüksek mevduat faizi için Hangimevduat.com mevduat hesaplama sayfası ile 7/24 hizmetinizde. 

İlgili Yazılar :