Finansbank Çift Sarılı Hesap Nedir?

Paylaş Siz de en uygun mevduat hesabı, en uygun mevduat faizi ile birlikte pek çok işlemi bir arada yapabileceğiniz bir...

Siz de en uygun mevduat hesabı, en uygun mevduat faizi ile birlikte pek çok işlemi bir arada yapabileceğiniz bir hesap seçeneği arıyorsanız Finansbank Çift Sarılı Hesap seçeneğini mutlaka inceleyin. Gelişen bankacılık ve mevduat işlemleri sayesinde vadeli ve vadesiz hesap avantajlarını birleştiren Finansbank Çift Sarılı Hesap karşınızda.

İş Bankası Kumbara Fonu

Finansbank Çift Sarılı Hesap Nedir?

Tek yumurtadan çift sarı çıktığında bolluk nasıl ikiye katlanıyorsa, Finansbank Çift Sarılı Hesap da bundan ilham alarak birikiminize işlev ve bereket katıyor. Finansbank Çift Sarılı Hesap, Finansbank vadesiz hesap işlem ve avantajlarını size sunarken, Finansbank Vadeli Hesap faiz avantajını da cebinize getiriyor.

Odea Bank Mevduat ve Yatırım 

Finansbank Çift Sarılı Hesap Avantajları

  • Tek bir hesap üzerinden hem bankacılık işlemleri gerçekleştirir hem de faiz getirilerinizi takip edersiniz.
  • Finansbank vadesiz hesap esnekliğinden faydalanırken Finansbank vadeli hesap faiz getirisi kazanırsınız.
  • TL, USD veya EUR üzerinden açtırabileceğiniz Finansbank Çift Sarılı Hesap ile faiz kazancınız günlük olarak anaparanıza eklenir.
  • Aynı anda vade bozma endişesine gerek kalmadan fatura ödeme, para gönderme, para çekme /yatırma gibi Finansbank bankacılık işlemleri üzerinden zaman ve enerji kazanırsınız.
  • Finansbank Çift Sarılı Hesap için hesap açma limiti yok ve tanışma faizi avantajı var.

Siz de vadeli mevduat hesabı açtırmak istiyorsanız mutlaka önce en uygun mevduat hesap seçenekleri için Hangimevduat.com vadeli mevduat sayfasındaki güncel kampanyaları takip edin ve mevduat hesaplama aracı ile en uygun faiz seçeneğine hemen ulaşın.

 

 

İlgili Yazılar :