Finansbank Çift Sarılı Hesap ve Tanışma Faizi

Paylaş Vadeli mevduat hesabı başvurusu yapmak istiyor ancak vadesiz mevduat hesabı özelliklerinden de yararlanmak istiyorsanız, hem faiz geliri kazanıp hem...

Vadeli mevduat hesabı başvurusu yapmak istiyor ancak vadesiz mevduat hesabı özelliklerinden de yararlanmak istiyorsanız, hem faiz geliri kazanıp hem de günlük bankacılık işlemleri için kullanabileceğiniz banka hesabı ürünü Finansbank Çift Sarılı Hesap hizmetinizde..

Finansbank vadesiz mevduat hesabı ile gelen bankacılık işlemlerinden faydalanırken aynı zamanda vadeli mevduat hesabı özelliğine de sahip olan Finansbank Çift Sarılı Hesap, yeni hesap açtıranlara  tanışma faizi de uyguluyor.

ING Turuncu Hesap Faiz Hesaplama 

Finansbank Çift Sarılı Hesap Nedir?

Peki tam olarakFinansbank Çift Sarılı Hesap nedir?

  • Finansbank Çift Sarılı Hesap, vadeli mevduat hesabı ile vadesiz mevduat hesabı özelliklerini bir araya getiren bir Finansbank banka hesabı ürünü..
  • Tek bir hesap ile vadesiz mevduat hesabında olduğu gibi bakiye kullanma, fatura ödeme, para gönderme, para çekme veya para yatırma gibi işlemleri gerçekleştirebilir, bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Finansbank vadeli mevduat hesabı ürünü olan Finansbank Çift Sarılı Hesap ile hesap açma limiti olmadan faiz geliri elde eder ve günlük faizden faydalanırsınız.
  • Finansbank tanışma faizi ile ilk hesap açılışında yüksek faiz kullanırsınız.
  • Hesap açtırırken ister TL mevduatı, ister döviz mevduatı kapsamında dolar mevduatı ya da euro mevduatı yapabilirsiniz.

Finansbank Çift Sarılı Hesap Tanışma Faizi

  • Finansbank Çift Sarılı Hesap tanışma faizi, ilk Finansbank’ın yeni mevduat müşterileri için sunduğu avantajlı faiz oranları demektir.
  • Finansbank vadeli mevduat hesabı faiz oranları içerisinde avantajlı seviyelerde sunulan Finansbank Çift Sarılı Hesap faiz oranı hesap açtırdığınız sırada geçerli olan standart faizlerden daha yüksek olur. Hesap bakiyenizin 10 bin ve 250 bin TL/USD/EUR’nun altında veya üstünde olduğu günlerde hesabınıza standart Çift Sarılı Hesap gecelik faiz oranı uygulanıyor.

Banka faiz oranları arasında mevduat hesaplama aracı üzerinden Hangimevduat.com güvencesiyle size en yüksek faizi veren bankaya kolayca ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar :