Finansbank Çift Sarılı Hesap

Paylaş Çift sarılı yumurtanın bolluk ve bereketinden ilham alarak hazırladığı Çift Sarılı Hesap ile Finansbank, vadesiz hesabınız olsa bile vadeli...

Çift sarılı yumurtanın bolluk ve bereketinden ilham alarak hazırladığı Çift Sarılı Hesap ile Finansbank, vadesiz hesabınız olsa bile vadeli hesap avantajlarıyla birleştirerek hayatınızı kolaylaştırıyor.

Vadeli ve Vadesiz Hesap Avantajları Bir Arada

Finansbank Çift Sarılı Hesap ile vadesiz hesap seçeneğinin getirdiği az sorumluluk rahatlığıyla birlikte vadeli hesap faiz oranları üzerinden günlük kazanç sahibi olacaksınız.

İşte Finansbank Çift Sarılı Hesap ile birlikte gelen avantajlar:

Çift Sarılı Hesap avantajından faydalanmak için birden fazla hesaba ihtiyacınız olmayacak. Tek bir banka hesabı ile günlük ekonomi işlemlerinizi ve faizlerden elde ettiğiniz getirileri aynı anda takip edebileceksiniz.

Aynı hesap üzerinden vadesiz mevduat seçeneğinin esnek imkanlarından yararlanırken, faiz getirisi seçeneklerini de elde edebilirsiniz. Üstelik faizlerden gelen kazancınız, hesabınıza günlük olarak anaparanıza eklenir.

Çok yönlü bir tarife olan Finansbank Çift Sarılı Hesap ile otomatik fatura ödeme, para gönderme, para yatırma ve para çekme işlemlerinizi de gerçekleştirebilir; internet, telefon, ATM ve şube gibi bütün bankacılık kanalları üzerinden hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Finansbank Çift Sarılı Hesap avantajlarından yararlanmak için hesabınızı açarken hesap açma limiti kapsamına girmezsiniz. Ayrıca hesabınızın ilk açılışında Finansbank Tanışma Faizi oranından faydalanabilir ve birikimlerinizi yüksek faiz oranlarıyla değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Finansbank Çift Sarılı Hesap kullanımı için alt limit tutarı 500 TL ya da 1.500 EUR/USD olmakla birlikte hesabınızı TL, Amerikan Doları ya da Euro üzerinden açtırma hakkına da sahip olursunuz.

Bir dergiye açıklama yapan Altın Piyasaları Uzmanı Mehmet Ali Yıldırımtürk de ABD’deki ekonomi düzelişi devam ettikçe altın fiyatlarının düşeceğine vurgu yaptı ve yakın vadede altın fiyatlarının  1,645 TL’den öteye geçemeyeceğini beklediklerini söyledi.

 

İlgili Yazılar :