Finansbank Emekli Maaş Hesabı Kampanyası

Paylaş Emekliler için bankalar ve birer vadesiz mevduat hesabı ürünü olan emekli maaş hesabı seçenekleri için birbiri ardına avantajlar gelmeye...

Emekliler için bankalar ve birer vadesiz mevduat hesabı ürünü olan emekli maaş hesabı seçenekleri için birbiri ardına avantajlar gelmeye devam ediyor.

Emekli maaşı için Finansbank emekli maaş hesabını seçenlere şimdi birçok bankacılık işlemleri avantajı ile birlikte 300 TL de hediye veriliyor. Nasıl mı?

Şekerbank Emekli Maaş Kampanyaları

Finansbank emekli maaş hesabı seçeneğini kullanan veya maaşını taşıyan yeni müşterilere Finansbank Emeklilik Paketi ile birlikte 300 TL de hediye veriliyor.

Finansbank vadesiz mevduat hesabı ürünü olan emekli maaş hesabı için 30 Nisan tarihine dek yapılan başvurularda asgari 500 TL’lik emekli maaşı için Finansbank’a maaş taşıma işlemi yapanlara 300 TL hediye sunuluyor.

Finansbank bankacılık işlemleri için de sunduğu avantajları ekstra bir ücret talep etmeksizin bu kampanya ve emekli maaş hesabı kapsamında sunuyor. İşte o avantajlar:

  • Kredi başvurusu yapmak isteyenlere faizsiz ve masrafsız ihtiyaç kredisi ile birlikte taşıt ve konut kredileri için ayrıca konut kredilerinde % 25 faiz veya masraf indirimi, taşıt kredilerinde ise % 10 indirim ya da 3 aylık kredi ödemeleri sunuluyor.
  • Hesap işletim ücreti yok.
  • Finansbank şubeleri üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde işlem önceliği.
  • Havale ve EFT işlemlerinde internet bankacılığı tamamen ücretsiz.

Emekli kampanyaları ile birlikte Hangimevduat.com tüm vadeli hesap ve vadesiz mevduat hesabı avantaj ve kampanyalarını  dünyasını güncel olarak bir tık ötenize taşıyor. 

İlgili Yazılar :