Finansbank Hesabına Emeklilik Maaşını Taşıyanlara 300 TL Hediye

Paylaş Emeklilik maaşı alan emekli vatandaşlar için Finansbank’tan bomba gibi kampanya. Siz de Finansbank banka hesabı üzerinden emeklilik maaşı almak...

Emeklilik maaşı alan emekli vatandaşlar için Finansbank’tan bomba gibi kampanya. Siz de Finansbank banka hesabı üzerinden emeklilik maaşı almak için başvuruda bulunmayı düşünürseniz 30 Nisan tarihine dek yapılan başvurularda asgari 500 TL’lik emekli maaşı için Finansbank’a maaş taşıma işlemi yapanlara 300 TL hediye sunuluyor.

Ziraat Bankası Vefalı Hesap 

Finansbank Emekli Paketi

Finansbank Emekli Paketi adı verilen vadesiz hesap paketi ile birlikte birçok ayrıcalığın sahibi olabilirsiniz. Bahsettiğmiz kampanya ile emeklilik maaşı için Finansbank’ı seçenler, 24 ay boyunca maaşını Finansbank hesabı ile almak ve AySonu hesabını açık tutmak koşuluyla 300 TL hediyenin yanı sıra aşağıdaki ayrıcalıkların da sahibi olacak.

Burgan Bank e-Mevduat Faiz Oranları 

Faizsiz ve Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istediğinizde aylık emekli maaşı tutarının en fazla 4 katına ve 2000 TL kredi tutarına kadar 6 ay faizsiz ve masrafsız ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Hesap İşletim Ücreti Alınmıyor

Emekli maaşı, Finansbank hesabı üzerinden çekildikçe Hesap İşletim Ücreti alınmıyor.

Tüketici Kredisi, Taşıt Kredisi ve Konut Kredisi Avantajı

Emeklilik maaşı Finansbank hesabı üzerinden alındığı sürece tüketici kredisi ve konut kredisi için % 25 faiz veya masraf indirimi, taşıt kredisi için % 10 indirimi ve tamamında 3 ayda bir geri ödeme seçeneği sunuluyor.

İnternet Bankacılığı Ücretsiz

Ayrıca internet bankacılığı üzerinden yapılan tüm havale ve EFT işlemleri de ücretsiz.

Hangimevduat.com, tüm mevduat ve yatırım alanlarında yanınızda. Vadeli mevduat ve vadesiz mevduat hesabı seçeneklerinin yanı sıra bankalar arasında yüksek mevduat faizi oranlarına ulaşmak için mevduat hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

İlgili Yazılar :