Garanti Altın Hesabı ve Şubeleri

Paylaş Birikimlerinizi değerlendirmek ve gelecek için birikim yapmak amacıyla tercihiniz altın hesabı seçeneklerinden, altın hesabı için ise tercihiniz Garanti Bankası...

Birikimlerinizi değerlendirmek ve gelecek için birikim yapmak amacıyla tercihiniz altın hesabı seçeneklerinden, altın hesabı için ise tercihiniz Garanti Bankası ‘ndan yanaysa, bu yazı sizi de ilgilendiriyor.

Altın hesabı açtırmak için yastık altı birikimlerinizi banka şubelerine götürebilir, gram altın cinsinden hesabınıza yatırarak hem çalınma, kaybolma ve değer kaybı gibi risklere karşı güvence altına alır, hem de birikim yapmaya başlarsınız.

Garanti Altın Hesabı

Bir vadesiz  mevduat hesabı birikimiyle çalışan  Garanti Altın Hesabı ile;

  • Evinizde duran Cumhuriyet altını, Ata Lira hatta bilezik gibi her türlü altın birikiminizi Garanti Bankası Altın Şubelerine getirebilir, burada size yardımcı olan İstanbul Altın Rafinerisi uzmanlarının değerlemesi ile yine altın cinsinden, yani bozdurmaya gerek kalmadn hesabınıza yatırabilirsiniz.
  • Garanti Altın Hesabı açtırmak için tek bir çeyrek altın ile bile işlem yapabilirsiniz.
  • Dilerseniz vadesiz altın hesabı seçeneğinin haricinde vadeli altın hesabı ya da birikimli altın hesabı seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Bu seçeneklerin detaylarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
  • Garanti Bankası Altın Şubeleri; Salı Çarşamba ve Cumartesi günleri için her ay değişen programlar ile hizmet vermeye devam ediyor. Aylık olarak sunulan bu şube listeleri, her ayın ilk haftası içerisinde Garanti Bankası web sitesi üzerinden açıklanıyor.

Garanti Altın Hesabı Seçenekleri 

En iyi altın hesabı seçenekleri ve günlük altın haberleri Hangimevduat.com altın sayfasında.

 

 

İlgili Yazılar :