Garanti Bankası ‘ndan Avans Hesap

Paylaş Acil nakit ihtiyacı çekiyorsanız ve gerek tutarının az olması, gerekse yakın vadeli hatta acil durumlar içindeyseniz kredi çekmek yerine...

Acil nakit ihtiyacı çekiyorsanız ve gerek tutarının az olması, gerekse yakın vadeli hatta acil durumlar içindeyseniz kredi çekmek yerine bankaların kredili mevduat hesabı ürünleri arasında düşük faizli avans sunan ürünlerden faydalanabilirsiniz. Nakit avans başvurusu faizlerine göre daha düşük faizler sunan seçeneklerden biri de Garanti Bankası ‘nın Avans Hesap ürünü.

Şekerbank Taksitli Kredili Mevduat 

Garanti Avans Hesap Nedir?

Garanti vadesiz hesap ürünleri arasında sunulan Garanti Avans Hesap, kısaca tanımlamak gerekirse, vadesiz hesap seçeneğine bağlı bir kredili mevduat hesabı seçeneğidir.

Garanti Avans Hesap Özellikleri

Garanti Avans Hesap özellikleri şöyle özetlenebilir:

  • Garanti hesabı bakiyenizde para olmadığında ekstra bir limit olan Avans Hesap limitiniz kapsamında dilediğiniz tutarda nakit çekimini 7 gün 24 saat yapabilirsiniz.
  • EFT, Havale, fatura ödeme gibi tüm bankacılık işlemleri bu limit üzerinden yapılabilir, bakiyenizde para yoksa bile, limitiniz dahilinde Avans Hesabınızın bağlı olduğu Vadesiz Hesap’tan düzenli ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Hesap bakiyesi eksi durumdaysa Avans Hesabınızın bağlı olduğu Vadesiz Hesabınıza herhangi bir para girişi olduğunda hesap otomatik olarak krediyi kapatır. Çektiğiniz nakite sadece kullandığınız gün kadar faiz uygulanır.
  • Avans Hesap ekstresi için 3,75TL ekstre ücreti alınır.
  • Avans Hesap faiz oranı 01/10/2013 tarihinden itibaren %2,02′dir. Avans hesabınızdan 100 TL için günlük sadece 8 Kr faiz ödersiniz.

Mevduat faiz oranları arasında mevduat hesaplama işlemi sayesinde Hangimevduat.com güvencesiyle siz de en yüksek faizli mevduat hesabına erişebilirsiniz. 

İlgili Yazılar :