Garanti ’den Altın Hediye Çeki

Paylaş Düğün sezonu tüm hızıyla devam ediyor Sünnet törenleri, nişanlar, düğünler derken her takı töreni için telaş yapmanıza artık gerek...

Düğün sezonu tüm hızıyla devam ediyor Sünnet törenleri, nişanlar, düğünler derken her takı töreni için telaş yapmanıza artık gerek yok. Hediye altın vermenin en güvenli prestijli yollarından biri olarak Garanti Bankası tarafından hazırlanan altın hediye çeki karşınızda.

Ziraat Altın Vakti Devam Ediyor 

Nişanda ne takılır, düğünde ne takılır, peki sünnette ne takılır” gibi sorularla zaman harcamanıza gerek yok. Sevdiklerinizin özel günlerinde onlara altın hediye etmenin en güvenilir ve hesaplı yolu olarak karşımıza çıkan Garanti Altın Hediye Çeki sayesinde düğünde ne takılacağı sorunu ortadan kalkıyor.

Garanti Altın Hediye Çeki ne vaat ediyor?

  • Altın hediye çeki için Garanti müşterisi olmak şart değil.
  • Çekin hediye edildiği kişiler, herhangi bir şube üzerinden ücretsiz olarak altın hesabı açtırarak altın çek karşılığını hesaba yatırabilir, değerlendirebilir ve istediği zaman TL karşılığını alabilir.
  • Altın Hediye Çeki masrafı normalde 5 TL iken düğün sezonu bitene kadar, 30 Eylül 2013 tarihine dek ücretsiz düzenleniyor.
  • Yalnızca çek üzerinde adı yazılı kişiler kullanabileceği için son derece güvenlidir.

Şekerbank Memleketim Altın Hesabı 

Altın hesabı seçenekleri, tam da altın fiyatları artışa geçerken yeniden popülerlik kazanıyor. Siz de anlık altın fiyatları ve altın hesabı gelişmeleri için Hangimevduat.com ‘u güvenle takip edebilirsiniz.

 

 

İlgili Yazılar :