Garanti’den Hep Kazandıran Mevduat Hesapları

Paylaş Borsa, döviz, bono ya da altın… Tüm bu farklı yatırım araçları bir tasarruf kullanıcısı olarak ilginizi çekiyor ve mevduatlarınız...

Borsa, döviz, bono ya da altın… Tüm bu farklı yatırım araçları bir tasarruf kullanıcısı olarak ilginizi çekiyor ve mevduatlarınız değerlenirken bunlardan da faydalanmak istiyor musunuz? Peki bir yatırım aracının riski yüzünden mevduattaki paranızın zarar görmesinden mi endişelisiniz? İşte Garanti’nin sunduğu Hep Kazandıran Mevduat Hesapları, bu konuyu çözüme ulaştıracak.

Garanti Hep Kazandıran Mevduat Hesapları sayesinde istediğiniz yatırım araçlarından birini seçerek onun getirilerine ortak olabilir ve beklentiler gerçekleştiğinde faiz kazanabilirsiniz. Aksi bir durum olsa bile mevduattaki ana paranızı korumaya devam edebilir ve aynı zamanda faiz de kazanırsınız. Yani her durumda kazançlı çıkan yine siz olursunuz.

Hep Kazandıran Borsa Mevduat Hesabı

Garanti’nin Hep Kazandıran Borsa Mevduat Hesabı ile mevduattaki ana paranızı koruyup faizlerini kazanırken aynı zamanda borsa hareketlerinden de ek kazanç elde edersiniz.

Hep Kazandıran Döviz Mevduat Hesabı

Diyelim ki yatırım araçları içerisinde en çok döviz hareketlenmelerine güveniyorsunuz. Öyleyse Garanti Hep Kazandıran Borsa Mevduat Hesabı ile döviz birikimlerinizi mevduat hesabınızda değerlendirmeye koyarken, aynı zamanda dövizdeki hareketlenme paralelinde kazanmaya devam edebilirsiniz.

Hep Kazandıran Bono Mevduat Hesabı

Tahvil, Eurobond ya da bono konusunda orta ve uzun vadede olumlu öngörüler ve tahminler sahibiyseniz, Garanti’nin Hep Kazandıran Bono Mevduat Hesabı ile vadeli mevduattaki paranızı aynı zamanda bonoya yatırabilir, kaybetseniz de anaparanızı kurtarabilirsiniz.

Hep Kazandıran Altın Mevduat Hesabı

Hep Kazandıran Altın Mevduat hesabı ile birlikte vadeli mevduatta yer alan dolar birikiminizin bir kısmı ile altın hareketlerine yatırımda bulunabilir, altına göre daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

İlgili Yazılar :