Garanti Mevduat Gelecek Hesabı

Paylaş Mevduat hesabı açtırmak istiyor ancak hangi bankanın mevduat faiz oranları daha iyi karar veremiyorsanız bir de Garanti Bankası’nın özel...

Mevduat hesabı açtırmak istiyor ancak hangi bankanın mevduat faiz oranları daha iyi karar veremiyorsanız bir de Garanti Bankası’nın özel tarifeler halinde hazırlanmış mevduat hesaplarını inceleyin. Garanti hesapları ve Garanti faiz oranları ile ilgili daha önce de yazdığımız makalelerin yanı sıra standart ihtiyaçlardan fazlası için hazırlanan bu seçenekler de artık hizmetinizde.

Garanti Bankası Avans Hesap 

Garanti Bankası Gelecek Hesabı

Fazla gelirim yok ama yine de birikim yapmak istiyorum diyenlerdenseniz, küçük tutarlar halinde birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz birikim tutarı, her ay vadesiz hesap üzerinden Gelecek Hesabı’na aktarılır.Aylık minimum 75 TL tutar üzerinden açtıracağınız hesabınıza manuel olarak istediğinizde en az 50 TL ve üstü para yatırabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an, hiçbir risk olmadan paranızı çekebilirsiniz.

Garanti Bankası NET Hesap 

Garanti Bankası Hedefli Biriktiren Hesap

Tatile gitmek, bir ürün satın almak ya da bir okul ücreti, bebek masrafı karşılamak… Hangi ihtiyaçlar için olursa olsun, Hedefli Biriktiren Hesap ile biriktirmek istediğiniz tutarı, hedef tarihini belirler ve bu hesabı açtırarak hedefe yürürsünüz. Düzenli 75 TL asgari ödeme ile hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti’den Hep Kazandıran Mevduat Hesapları 

Garanti Bankası Harcadıkça Biriktiren Hesap

Para harcamayı seviyor ancak bir yandan biriktirmek istiyorsanız bu hesap yardımıyla Garanti Kredi kartı üzerinden her ay belirlediğiniz oranda birikim edinebilirsiniz. %1, % 5 veya % 10 birikim tutarı seçimi size kalmış.

En uygun mevduat faiz oranı, Hangimevduat.com mevduat hesaplama sayfasında.

 

İlgili Yazılar :