Garanti Net Hesap ile Her şey Net

Paylaş Garanti Bankası vadeli hesap hizmeti Net Hesap sayesinde birikiminizi önceden hesaplayabiliyorsunuz. Böylece belirlenen süre sonunda ne kadar kar edeceğinizi...

Garanti Bankası vadeli hesap hizmeti Net Hesap sayesinde birikiminizi önceden hesaplayabiliyorsunuz. Böylece belirlenen süre sonunda ne kadar kar edeceğinizi biliyor ve harcamalarınızı ona göre düzenleyebiliyorsunuz.

Net Hesap sayesinde gelirinize, açılış miktarınıza ve yapacağınız düzenli ödeme tutarlarına göre farklı miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz.

Günlük Vade Avantajı

Net Hesap Hizmetinin en büyük farkı, günlük vade farkı uygulamasıdır. Bu sayede hesabınıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Yani ihtiyacınız olduğunda hesabınızdan para çekebileceğiniz gibi, elinizde ki fazla parayı da hesabınıza yatırabilirsiniz. Paranız cebinizde duracağına Net Hesap ile değer kazanır.

Hiç Birikiminiz Olmasa Bile Kazanırsınız

Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu en özel hizmetlerden birisi olan Net Hesap sayesinde, hiçbir birikiminiz olmasa bile kazanç elde edebilirsiniz. Nasıl mı?

Diyelim ki elinizde hiç birikim yok. Ancak hesabınıza 24 ay boyunca düzenli olarak 200 TL yatırıyorsunuz. 2 Yılın sonunda 4.800 TL olması gereken birikiminiz, bankanın da verdiği destekle 5.200 TL oluyor.

Kısacası Garanti Net Hesap ile her koşulda kazanan siz oluyorsunuz! 

Değişkenlik gösteren faiz oranlarını hesaplamak ve daha detaylı bilgi edinmek için şubelerden yardım alabilirsiniz. Vadeli mevduat hesapları hakkında ayrıntılı bilgi almak için “Bilgi Merkezi“ni takip etmeye devam edin. 

İlgili Yazılar :