HSBC Bank Modern Hesap Faizleri Yüzde 11’i Aştı

Paylaş Banka faiz oranları sizin birikiminize en uygun koşullar ile vadeli mevduat hesabı başvurusu yapmak isteyenlere sunulan avantajlı faizlerle dikkat...

Banka faiz oranları sizin birikiminize en uygun koşullar ile vadeli mevduat hesabı başvurusu yapmak isteyenlere sunulan avantajlı faizlerle dikkat çeken HSBC Bank, yeni ve yüksek faiz avantajıyla karşınızda.

Vadeli mevduat hesabı faiz oranları ile faiz geliri elde etmek için bankalar ve kampanyaları arasında mevduat hesaplama işlemleri yapanlardansanız bu yaz en yüksek faizli mevduat koşullarını hazırlayan isimlerden birisi de HSBC Bank. HSBC Bank ‘ın yeni faiz oranlarını mutlaka inceleyin.

HSBC Bank vadeli mevduat hesabı ürünü olan HSBC Modern Hesap ürünü ile sunulan şartlar ve düzenlemeler şöyle özetlenebilir:

  • HSBC Bank vadesiz mevduat hesabı ile vade bozma gibi bir kaygınız olmadan para çekip yatırmanız mümkün.
  • Tıpkı bir vadesiz mevduat hesabı ürünü gibi para transferi yapabileceğiniz, havale ve EFT işlemlerinizi, otomatik fatura ödemeleinizi gerçekleştirebileceğiniz, dilerseniz Kredili Mevduat Hesabı limiti tanımlayabileceğiniz bir seçenek olduğunu da hatırlatalım.
  • HSBC Bank vadeli mevduat hesabı başvurusu yapmak isteyenler için ilk kez hesap açılışına  ilk 30 gün geçerli olmak üzere HSBC Modern Hesap faiz oranları, standart müşterilere yüksek seviyelerde sunulurken Hoş Geldin Faizi şimdi tam yüzde 11,50 oranla bu sürecin en yüksek faizli seçeneği oluyor. Dilerseniz bankanın ürün ve hizmet konsepti HSBC Advance üyesi olabilir ve sürekli hoş geldin faizi avantajından yararlanabilirsiniz.

Birikim Yapmanın Püf Noktaları 

Yüksek faizli mevduat seçenekleri ile vadeli hesap başvurusu yaparak banka faiz üzerinden faiz geliri elde etmek için Hangimevduat.com mevduat hesaplama aracını 7/24 en güncel verilerle kullanabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar :