HSBC Kredili Mevduat Hesabı

Paylaş Bankacılık işlemleri bugünün modernleşen bankacılık anlayışı ile, standart bankacılık hizmetleri arasındaki sınırları kaldırıyor, tek bir üründe birden fazla ürünün...

Bankacılık işlemleri bugünün modernleşen bankacılık anlayışı ile, standart bankacılık hizmetleri arasındaki sınırları kaldırıyor, tek bir üründe birden fazla ürünün avantajlarını sunabiliyor.

Kredili mevduat hesabı kampanyaları kapsamında hazırlanan koşullar ile bankalar, kredili mevduat hesabı faiz oranları ve avantajları ile acil ihtiyaçlara çözüm oluyorlar.

Mevduat Faiz Oranları Aralık 2013 

Kredili Mevduat Hesabı Nedir?

Kredili Mevduat Hesabı nedir? Vadesiz hesap ürününüzün bakiyesine bağlı olarak tanımlanmış, acil ödemeler ve ihtiyaçlar için kullanabileceğiniz ekstra bir kredili hesap limitidir, yani bir tür ek hesaptır.

HSBC Kredili Mevduat Hesabı Faiz Oranları

HSBC kredili mevduat hesabı faiz oranları sayesinde vadesiz hesabınızda hiç para kalmasa bile acil ödemelerinizi ve ihtiyaçlarınızı kısa zamanda, uygun faizlerle karşılaşırsınız.

HSBC kredili mevduat hesabı faiz oranları ve koşulları ise şöyle:

  • HSBC kredili mevduat hesabı faiz oranları % 2,02 olarak belirlenmiş
  • Kredili mevduat hesabı ekstre ücreti azami olarak % 3,50 TL olarak belirlenmiş
  • Kredili mevduat hesabı kullanmak için minimum 200 TL, maksimum 10 bin TL kredi çekmek gerekiyor
  • Teminat için 350 TL minimum gelir yeterlidir

Kredili mevduat hesabı faiz oranları alanında güncel kampanya ve ürünlere, vadesiz mevduat hesabı, vadeli mevduat hesabı avantajlarına Hangimevduat.com bilgi merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazılar :