HSBC Kredili Mevduat Hesabı

Paylaş Değişen bankacılık ve yatırım anlayışı ile gelen kredili mevduat hesabı seçenekleri, vadesiz hesap üzerinde yeterli para olmasa bile tüketicilerin...

Değişen bankacılık ve yatırım anlayışı ile gelen kredili mevduat hesabı seçenekleri, vadesiz hesap üzerinde yeterli para olmasa bile tüketicilerin borçlarını ve acil ödeme işlemlerini karşılamak için uygun faiz oranları ile yardımcı oluyor.

Şubat’ta En Çok Kazandıran Euro Oldu 

HSBC mevduat seçenekleri arasında özellikle acil nakit ve ödeme işlemlerinde tüketicinin yanına koşan HSBC kredili mevduat hesabı ile günlük ihtiyaçlar ve ödemeler oldukça uygun faiz oranları ile anında karşılanabiliyor.

Mart’a Özel ING Turuncu Hesap Faiz Oranları 

HSBC Kredili Mevduat Hesabı Özellikleri

HSBC mevduat seçeneklerinden HSBC kredili mevduat oranı özellikleri şöyle:

  • TL vadesiz mevduat hesabınıza kredili mevduat hesabı tanımlanır ve HSBC kredi kartı ürünü olan HSBC Debit Card ‘ı kullanarak sizin belirlediğiniz limite kadar nakit çekimi ve harcaması yapılabilir.
  • HSBC kredili mevduat hesabı ile otomatik fatura ödeme, kredi kartı ödeme, düzenli ödemeler alanındaki tüm ödemelerinizi limitinizi kullanarak zamanında yapabilirsiniz.
  • Kredili mevduat hesabı üzerinden karşıladığınız nakit ihtiyacı ve otomatik ödemelerinizde kullanılan kredi tutarınız, vadesiz hesaba para yatırdığınız an o gün sonundaki bakiyenizden çekilir.

Yapı Kredi e-Mevduat Hesabı 

HSBC Kredili Mevduat Hesabı Faiz Oranı

HSBC kredili mevduat hesabı faiz oranı, belirli şartlarda değişkenlik gösterebilmekle birlikte azami oran için belirlenen seviye % 5.15 faiz oranı.

En uygun mevduat hesabı seçenekleri ve en uygun mevduat faizleri için Hangimevduat.com mevduat hesaplama sayfası 7/24 hizmetinizde.

 

İlgili Yazılar :