HSBC Modern Hesap % 10 Faizle Geliyor

Paylaş Banka hesabı açtırmak istediğinizde karşınıza gelen vadeli hesap ile vadesiz hesap karışıklığı, modern bankacılık yöntemleri ile ortadan kalkıyor. Tam...

Banka hesabı açtırmak istediğinizde karşınıza gelen vadeli hesap ile vadesiz hesap karışıklığı, modern bankacılık yöntemleri ile ortadan kalkıyor. Tam da buna uygun bir isimle karşımıza çıkan HSBC Modern Hesap, son dönemin en ilgi çeken ürünlerinden.

Vadeli hesap ile vadesiz hesap özelliklerini bir araya getiren HSBC Modern Hesap, özel hoşgeldiz faizi ile birlikte yüksek mevduat faiz oranları sunarken, vadesiz hesap üzerinden nakit işlemlerinizi, fatura ödemelerinizi ve bilimum bankacılık işlemleri için çözümlerinizi sizin yerinize yapıyor.

HSBC Modern Hesap Nedir?

HSBC Modern Hesap nedir, dersek, kısaca vadeli hesap faiz oranları ile gelen birikim değerlendirme avantajını vadesiz hesap ile gelen nakit ve bankacılık işlemleri ile birleştiriyor. 

HSBC Modern Hesap Avantajları

  • Para çekme, para yatırma gibi işlemlerde vade bozdurma derdi olmaz
  • İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden ücretsiz EFT/Havale
  • Fatura ve düzenli ödeme talimatı verebilme, işlemlerden önce ve sonra SMS bilgilendirmesi
  •  “Plus” özelliği ile düzenli birikim yapma

HSBC Modern Hesap Faiz Oranları

HSBC Modern Hesap faiz oranları ise 1000 TL ve üzeri için şöyle:

  • Hoşgeldin faiz oranı % 10
  • Standart faiz oranı ise % 8,50

Mevduat faiz oranları arasında sizin birikiminize en yüksek faiz oranları için Hangimevduat.com mevduat hesaplama aracı 7/24 güncel verilerle hizmetinizde.

 

İlgili Yazılar :