iGaranti Birikim Hesabı

Paylaş Banka hesabı ya da sektörel adıyla vadesiz mevduat hesabı sahibiyseniz ve bu bir Garanti bankası hesabı ise hazırlanan en...

Banka hesabı ya da sektörel adıyla vadesiz mevduat hesabı sahibiyseniz ve bu bir Garanti bankası hesabı ise hazırlanan en yeni sosyal bankacılık konsepti i Garanti ile birlikte artık para biriktirmek, birikim yapmak son derece kolay ve güvenli.

İş Bankası Ek Hesap 

iGaranti Nedir?       

iGaranti, esasen bir akıllı telefon uygulaması. iGaranti ile standart bankacılık işlemleri, vadeli hesap faiz yönetimi, sosyal ağlar, alışverişler ve fırsatlar, her şey cebinizde.

Para Biriktirmek

İ Garanti birikim hesabı kullanmak isteyenler için bankacılık işlemlerinin her alanında kolaylık ve güven sunuluyor. Akıllı telefon uygulaması ve mobil bankacılığın birleştirilerek bütün bankacılık ihtiyaçlarını tek bir uygulamadan yapmayı sağlayan i Garanti pek çok şeyi de sizin yerinize yapıyor.

TEB Marifetli Hesap Faiz Oranları Yükseldi 

iGaranti Birikimlerim

iGaranti Birikimlerim uygulaması kapsamında 2 farklı türde birikim hesabı var. Bunlardan Birikim Kutusu ile hesabınızı bir kumbara gibi istediğinizde istediğiniz kadar para koyabileceğiniz ve istediğinizde para çekebileceğiniz halde, tek tuşla yönetirsiniz. iVadeli Hesap uygulamasında ise daha uzun vadeli birikim yapar, yüksek mevduat faizi üzerinden 32 gün vadeyle hesap açarak ay sonunda faizinizi kullanırsınız.

iGaranti Şimdi Biriktir

iGaranti Şimdi Biriktir uygulaması ile ne zaman nerede olursanız olun bir tuşla istediğiniz tutarı birikim hesabınıza aktarmanızı, gerektiğinde de istediğiniz tutarı geri çekmenizi sağlar.

Vadesiz mevduat hesabı seçenekleri ve vadeli hesap mevduat faizleri için mevduat hesaplama işlemleri Hangimevduat.com ‘da. 

İlgili Yazılar :